The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2x03 Bad Moon Rising

3 posters

Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  Sue Pi september 24, 2010 9:40 am

Práve som dopozerala túto epizódu a musím povedať, že bola velmi zaujímavá ...
z Eleny sa stáva riadna bitch, tak Damon jej povie pravdu o zabití Jeremyho a ona mu do očí povie, že Ju stratil navždy, kks akože mala som sto chutí vylepiť jej jednu ... čo tak trošku pochopenia Elena, Very Happy tak to je asi nič nehovorí ... ale vrátim sa na začiatok,

konečne je ALARIC späť Yahoo Yahoo Yahoo Give Heart a TEAM BADASS IN ACTION Give Heart ... mňa prekvapila Vanessa, ako zaútočila na Damona, celé to ich hrabanie sa v Isobeliných veciach mi prišlo ako také trošku odveci, neviem to poriadne vysvetliť, keby to tam nebolo ani by mi to nevadilo.

Stefan a Caroline ... tak to je dvojka Very Happy ako ju učil Stefan loviť zajačikov Rolling on floor lau Caroline je úžasná ako upírka, síce sa ešte musí naučiť ovládať, aj ju lutujem, ked napadla Matta prepadla svojim pudom, a on sa nakonci s nou rozíde, lebo nezniesol jej žiarlivosť a jej správanie po nehode, no fajn, ja by som bola tiež na jeho mieste zmätená ... dúfam, že si ešte k sebe nájdu cestu.

Ale trošku ma v tomto diely iritovala Bonnie, zrazu zmenila svoj postoj ku Caroline iba pretože je upírka, však ona si to nevybrala, a tá Bonniena veta, že už jej nemôže dôverovať, haloooooooo, však je to stále Caroline, síce sa snažím pochopiť ju, ale tak neviem, a s akou nevôlou začarovala Carolinin prsteň, vážne sa mi dvíhal adrenalín.

Vrátme sa k Elene a Damonovi, stále mám pocit, že Elena sa bije sama so sebou. Damon jej ešte pomôže, dá jej knihu, v ktorej sa môže o Katherine dozvedieť viac, ona ju prijme ale omg .. ukillovať ju ... osobne ma prekvapilo, že Katherine si zmenila meno ... Katarina Petrova ... to znie podla mna rusky alebo bulharsky Very Happy čo poviete? myslím, že sa to čoskoro dozvieme.

Velmi som zvedavá aké plány má Katherine s Caroline, ale to ako za nou prišla sa mi nanajvýš nepáči, lebo to neveští nič dobré.

oh a ešte som zabudla na Tylera a Masona, kks, ked sa tyler ho spýta na to že či on bol ten vlk, on iba prikývne, neviem čo som od toho očakávala, ale mi to prišlo také nijaké ... myslím, že Tyler si začína uvedomovať, že aj on bude vlkolakom ... na to som velmi zvedavá ... i ked šípim, že Bonnie bude zástankyňa vlkolakov, keďže oni lovia upírov, ach jaj Very Happy to sa nám to zamotáva.
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  dion-fortune Pi september 24, 2010 11:53 am

no tak som si pozrela nový diel aj ja Laughing a musím povedať OMG Shocked dosť dobré Twisted Evil

mne sa veľmi páčilo ako sa hrabali v tých veciach a damon ochránil elenu tým, že nechal nech ho ten šíp zasiahne... ach, on je taký zlatý... ale presne ako píše sue, elenu by som v tomto diely zakillovala. proste najprv ho provokuje tým, ako mu vyhadzuje na oči, že ju manipuluje a podobne, a že to priatelia nerobia, no a keď sa teda rozhodne byť úprimný a správať sa tak, ako to chce ona, tak mu surovo povie, že ju stratil navždy... mne sa strašne páčilo ako jej potom povedal, že ona a katherine majú oveľa viac spoločného než len výzor... proste to bol zásah do čierneho. ona je ozaj strašná bitch k nemu a to, ak omu neustále ubližuje... proste damon sa neotvára ľuďom ľahko a keď to pre ňu spraví a dá jej najavo, že ju nechce stratiť, tak ona mu povie niečo takéto... proste fakt by si zaslúžila facku a damon hug (obetavo sa hlásim na výkon oboch týchto aktov Laughing )

čo sa katherine týka, tak to meno aj mne znie veľmi rusky a som rada, že ju na konci ukázali. neviem, ale ona vždy vyzerá tak sexy, má takú zvláštnu auru... nechápem ako tá istá herečka dokáže vyzerať tak super ako jedna postava a potom tak fádne ako druhá... proste ono to asi fakt bude o tom hraní... Laughing

btw mne sa dosť páčil stefan v tejto epke. ani nie tak správaním, ale proste niektoré zábery, čo na neho boli, hlavne z profilu, tak mi prišiel celkom zlatý Twisted Evil

caroline je fajn vampire, pripúšťam, že sa mi jej správanie pozdáva trocha viac ako keď bola len človek, samozrejme tá jej žiarlivosť mi prišla prehnaná Rolling Eyes a neviem mno... teraz, keď sa aj rozišla s mattom... akože nechýbala by mi ak by ju zabili, ale zase nevadí mi, že je tam. musím povedať, že sa mi páčili jej vlasy v tomto diely a mala aj dobré tiene na oči Cool no uvidíme ako sa jej postava ešte vyvinie..

inak ja bonnie nechápem. na jednu stranu neznáša upírov a na druhú stranu sa bratríčkuje so stefanom... tak akože pochopila by som ešte, ak by bola proste zaujatá voči damonovi, ale teraz s tou caroline.. však je to jej kamoška a nemôže predsa očakávať, že sa niekto stane upírom a hneď bude schopný sebakontroly a tak... však to chce cvik.

ALARIC rocks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je jedna z mojich dosť obľúbených postáv, takže happy dance, že je s5 Laughing milujem, keď sú scény s ním a damonom, tí dvaja majú super chemistry! ale tak ono damon má super chemistry skoro s každým, ešte aj elenu robí prežiteľnou Laughing ale aj tak. v tom aute, keď sedeli vedľa seba a alaric zadrel, že si nemyslí, že elena len predstiera tú nenávisť Laughing

samozrejme tyler a strýko ako vlkolaci... no mohla som to čakať Laughing za každým upírom, hľadaj vlka Laughing ale celkom sa mi vlci pozdávajú Twisted Evil a mohli by byť aj nejaké viac cool bitky v ďalších dieloch a nebola by som ani proti seriously injured damon Embarassed och... torturing. Give Heart ale ja nič, ja muzikant 2x03 Bad Moon Rising 890800
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  Sue Pi september 24, 2010 1:30 pm

ja ti velmi odchotne pomôžem Elenu ukillovať a objať Damona Give Heart tak nina je skvelá herečka podla mna, preto je schopná zahrať tak rozdielne postavy ... Katherine mám uprimne rada, ale aj ju nenávidím proste strašné so mnou Very Happy som zvedavá čo zase chystá 2x03 Bad Moon Rising 730562

mne sa stefan páčil ked bol s caroline inak nie ... proste mi to prišlo milé ako jej chce pomôcť a tak ... narozdiel od teba ja chcem aby tak caroline ostala velmi velmi dlho ... však ju nemôžu hned tak rýchlo ukillovať, by ma asi šlahlo vážne Rolling on floor lau

pri bonnie som v rozpakoch ... ja chápem že stefana a damona stále obvinuje zo smrti jej babky, ale čo má s tým caroline? bude ju nenávidieť iba zato že je upírka? zato že sa stala bytosťou ktorú ona nenávidí? nesedí mi to ... myslím, že keby bonnie nemusí tak jej ten prsten nezačaruje ...

tak Damon a Alaric v tíme sú neporazitelný, proste wow a omg Very Happy akože neviem čo si mám myslieť o tom "vzťahu" Alarica a Jenny, ona ešte o ničom nevie a takto sa dáva dokopy s lovcom Very Happy Very Happy Very Happy no pekne Very Happy Very Happy

tak toho torturingu by som si aj ja rada užila viac ale len o trošičku, lebo vidieť damona vážne zraneného asi bude silné kafe na mna Very Happy Very Happy Very Happy
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  dion-fortune Pi september 24, 2010 2:59 pm

žiadnu pomoc nepotrebujem Laughing teda elene kľudne ešte jednu streliť môžeš, ale damona nedám Laughing 2x03 Bad Moon Rising 26823 no a hej nina je dobrá, len teda škoda, že elena je ozaj 2x03 Bad Moon Rising 806290 aj keď má svoje momenty, myslím, že by jej neuškodilo ak by bola trocha viac ako katherine a nielen v zmysle tom, že bude ubližovať damonovi... aj keď samozrejme psychický torturing je vždy vítaný 2x03 Bad Moon Rising 31764 ja katherine zbožňujem, aj keď je bitch Twisted Evil proste hej je to badass a evil vampire a je to totálna mrcha, ale má štýl, šmrnc, je sexy a má super chemistry so stefanom, damonom aj ostatnými postavami, takže katherine 4ever Twisted Evil

no hej zabitie caroline by bolo vrcholne trápne v tomto momente... inak ja by som brala ak by sa skôr pridala ku catherine a začala robiť zlobu Twisted Evil neviem, ale myslím, že aj jej by šla viac evil povaha ako povaha blonďatej barbie... a viem si ju živo predstaviť po boku katherine ako brázdia bary a hrajú hry bez pravidiel... ale to je zase moje wishful thinking... Laughing

čo sa alarica a jenny týka, tak mám zmiešané pocity... podľa mňa sa k sebe hodia a viem si ich predstaviť spolu, len sa mi zdá, že ten ich vzťah nezakomponovali veľmi dobre do seriálu... proste niečo mi tam chýba... len neviem čo. akoby to bolo príliš silené... neviem... ale chcem, aby bolu spolu, tak dúfam, že budú aj tomuto pairingu venovať trocha viac času, dajú tam troška dynamiky a tak... len si myslím, že ak majú spolu ostať, tak sa jenny skôr či neskôr bude musieť dozvedieť pravdu o ňom ako lovcovi aj o úpiroch vo všeobecnosti a to si napr. neviem predstaviť a ani nechcem, aby sa to stalo, lebo jej postava sa mi páči, keď o ničom nevie... no uvidíme...

ešte k bonnie, akože hej tvrdí, že obviňuje aj stefana, ale myslím, že sa cez túto časť svojej nenávisti celkom preniesla, vzhľadom na to, že to ani raz nebol stefan, ktorého bolela hlava, ktorý takmer zhorel alebo niečo podobné... vždy len damon. plus sa mi zdá, že stefanovi celkom dôveruje... však ako jej povedal, že mu má veriť a ja mám pocit, že mu fakt verí... tak neviem čo má za problém s caroline... ale bonnie je proste bonnie a myslím, že trocha crazy správania jej odpustím Laughing nemôžem si dovoliť prísť o obľúbenú postavu v TVD, keďže ich mám tak žalostne málo Laughing

no a k zranenému damonovi... no ja by som práve niečo ozaj vážne brala a špeciálne ak by to bolo na ochranu stefana/eleny/caroline alebo proste niekoho... napr v tomto diely ako sa nechal zraniť pre elenu bolo podľa mňa úplne PPC a ak by sa niečo podobné zopakovalo s tým, že by si to ešte viac odniesol možno by sa aj zmenilo správanie eleny a stefana voči nemu... a kks už vidím ako chudáčik leží na gauči, na čele pot a elena mu dáva obklad, zatiaľ čo štefi ho kŕmi krvou (jeho vlastnou podotýkam Laughing ) *squeeeeeeeeeeeeee* práve prežívam fangirl moment pri tej predstave Laughing 2x03 Bad Moon Rising 715457 OMG Give Heart
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  Sue So september 25, 2010 10:09 am

tak s Katherine ti teda velmi rada pomôžem Razz katherine je fenomenálna postava, strašne sa teším na flashbacky Smile Give Heart

tak to by vážne bolo, trošku evil stránku Caroline by som velmi rada privítala Smile a mám taký pocit, že je vzťah s mattom už nemá žiadnu budúcnosť, a to bude tiež vplývať na jej správanie ... možno by sa mi aj páčilo, keby caroline a katherine tvorili jeden tím Smile to by bol další Badass team Very Happy Very Happy Very Happy ...

mne príde ten vzťah, že je strašne nútený, aby jenna v seriály neostala sama tak jej tam dajú románik s alaricom, ktorý aj tak nedopadne dobre ked sa jenna dozvie o upíroch a podobne ... zase to bude ten istý kolobeh ako s elenou a stefanom ked sa dozvedela čo je zač ...

bonnie má asi ten problém, že caroline zabila človeka ... toho černocha na tom karnevale, tak preto mám pocit ... uvidíme aká mrcha bude z bonnie neskôr alebo čo všetko spraví, ale mám pocit, že vždy bude proti damonovi a teraz je proti nemu aj elena a další no proste horor ... ale bonnie ma v tom to smere sklamala ako sa správa ku caroline Sad

tak ked bude ochranovať niekoho tak s tým aj ja súhlasím Smile aspon by videli, že mu na nich záleží Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  JMMM So september 25, 2010 12:26 pm

Tak, už som videla novú epku konečne aj ja Smile. Páčila sa mi viac ako tá minulá, dokonca som sa zopárkrát pristihla, že som považovala Stefana za celkom v poho postavu, ale to len vtedy, keď bol s Caroline. Tá je tiež čím ďalej, tým lepšia a pridávam sa k názoru, nech vytvoria s Katherine poriadny girl team Twisted Evil.

Chudák Tyler, ako ho tá Amy odpinkala, to bolo smutné, tiež by mu mohli nejakú prihodiť, aj keď asi všetci očakávajú, že to bude práve Bonnie. A mám taký pocit, že Amy skončí na jedálnom lístku jednej nemenovanej upírky Laughing. V podobnom duchu smutného odpinkania sa niesli aj Elena a Damon, ten mi príde chudák stále viac a viac zdeptaný, tak nech sa potom nikto nečuduje, že začnú miznúť hlavy a nájde si ďalšiu roztlieskávačku, ako to bolo na začiatku... A pridávam sa do radu na vyfackanie Eleny, tá ženská mi ide tak na nervy, ako už dlho nikto. Akoby bola svätá a nikdy nič neurobila na houby. Zato Katherine, tak tá má šťavu, asi si vie poriadne užívať Twisted Evil.

Alaric a Damon v pohode, aj keď chýbali ich povestné dialógy, myslím, že teraz spolu prehodili tak jednu vetu. A ten vzťah s Jennou? Však sú zlatí, snáď im to vydrží, keď už Matt a Caroline sa rozišli cry, boli tak milí spolu, aj keď je asi pravda, že Caroline vyrobila tú žiarlivostnú scénu ozaj naschvál, nechcela mu znova ublížiť.

Vlkodlačí nástup mohol byť veľkolepejší, páčilo sa mi, ako sa Stefan hodil na Masona, aby ochránil tú blondínu. Ale však ono sa to ešte rozbehne...
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  Sue So september 25, 2010 2:54 pm

tak to boli jediné stefanove svetlé chvílky, aj ked caroline to väčšinou zachranovala ... proste omg Very Happy Very Happy Very Happy

tak to bolo tak od veci ked Tylera Amy len tak nechala s tým že ona má rada Matta Very Happy Very Happy Very Happy to akože ma dostalo vážne .... som ale čakala že Tyler zostane agresívny ale nakoniec ju iba tak nechal odísť Smile ..

aj ja mám pocit že tú žiarlivostnú scénu spravila naschvál, možno preto, aby ju matt nechal na pokoji, po tom ako ho napadla, tak sa cíti vinná a nechce pri nom znovu stratiť kontrolu.
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  dion-fortune So september 25, 2010 6:17 pm

jj aj ja si myslím, že caroline tú scénu na konci spravila asi naschvál, keďže mu nechce znovu ublížiť, ale tak nie som si tým istá... inak už nemám veľmi čo povedať, dobre ste to zhrnuli Laughing
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  Sue So september 25, 2010 6:33 pm

ja mám ešte pocit, že tyler si začína uvedomovať čo sa s ním deje, ked mu Mason prikývol na to či on bol ten vlk, takže to ich prekliatie spočíva v tomto .... a uprimne mi bude tylera lúto ked sa takto začne premienať a nebude to vedieť ovládať.
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  dion-fortune So september 25, 2010 6:36 pm

no ja v tom samozrejme vidím ďalší spôsob torturingu sexy mužskej postavy, takže Laughing ale samozrejme aj mne ho bude ľúto... hell, mne už aj teraz toho strýka bolo ľúto... proste brutál...


Naposledy upravil dion-fortune dňa So september 25, 2010 6:44 pm, celkom upravené 1 krát.
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  Sue So september 25, 2010 6:38 pm

mne tiež, on mal v pláne byť tam v tych ruinách či čo to bolo a ked tam došiel tyler s amy musel sa rýchlo zdekovať čo nebolo práve najlepšie ... tak potomsa premenil a dopadlo to utokom na caroline .... no tak to by bol psychický torturing a ten ja tiež rada Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  dion-fortune So september 25, 2010 6:48 pm

mne sa tam strašne páčilo ako sa proste rýchlo zdekoval a potom sa chcel k tomu stromu, ale už nestíhal a ten jeho zúfaly pohľad, a keď sa teda rýchlo zamkol v aute... proste torturing brutálny Twisted Evil I LIKE, a dúfam teda, že čoskoro bude niečo podobné aj s tylerom 2x03 Bad Moon Rising 890800
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  Sue So september 25, 2010 7:14 pm

to vážne, masona mi bolo lúto. lebo vedel čo príde a potom tomu už nestihol zabrániť ... no proste to sa mi páčilo ... mason je sama o sebe zaujímavá postava Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  dion-fortune So september 25, 2010 8:36 pm

jj och a viem, čo ma v tejto epke ešte vytočilo tak, že poriadne a to bol ten kiss eleny a stefana pred damonom! kks ako som ja penila... a ešte ako provokatívne to spravila... grrrrr. 2x03 Bad Moon Rising 26823
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  Sue So september 25, 2010 8:44 pm

presne ... ešte sa tak bokom oka na Damona pozrela krava jedna ach ... z nej sa stáva riadna bitch ... Sad
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x03 Bad Moon Rising Empty Re: 2x03 Bad Moon Rising

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.