The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2x11 By the Light of the Moon

3 posters

Goto down

2x11 By the Light of the Moon Empty 2x11 By the Light of the Moon

Odoslať  JMMM Ne december 12, 2010 2:01 pm

Takže pozreté, už len okomentovať. Vidieť, že scenársti sa pochlapili a pred dlhšou pauzou nám prichystali slušnú jazdu. Nebudem sa opakovať s tým, ako sa mi páči prehlbujúce sa priateľstvo Caroline a Tylera, snáď ale z toho bude časom aj viac. Pre mňa bola táto epka o nich a dobre robia, že sa odpútavajú od šialenstva s názvom Damon, ktoré sa bohužiaľ dosť vyčerpáva a pozerajú sa aj na vedľajšie postavy. Osobne sa najviac teším (okrem dua Caroline + Tyler) priestoru, ktorý sa dáva Elijahovi, ale tiež Lukovi, čo je podľa mňa dosť sympatická postava, pre mňa dosť odlišná od podobne ladenej Bonnie, ktorej stále neviem prísť na chuť. Alarica v akcii je stále málo, aj keď dnes to už bolo o niečo lepšie (aj keď pohľad z minulej epky stál za to Razz). Dnes stál za to pohľad na Tylera, čo si určite všetky baby poriadne užili a chceme viac takých scén (aj keď chudáčik, no, treba ho aj poľutovať).

Hlavná trojica E + S + D stále nuda, aj keď Damon občas robí niečo iné, ako len hľadí zaláskavene Elene do očí. Samozrejmosťou bolo, že bozk ukázaný v prome medzi Kaťou a Števom bol fake, niečo iné si už mohol myslieť skutočne len naivný človek. Aspoň ale Damon priznal, že stále zachraňuje Elene život, že ho to už tiež nebaví (a asi ani ostatných, keď ju tak hnusne zamkli v dome What a Face), ale že by sa na ňu úplne vykašlali, to nie. Takže, som zvedavá, čo bude ďalej, snáď sa Rose z toho dostane, keďže sa ozaj stala mojou dosť obľúbenou postavou. Tú vlkolačicu by mohol Damon zabiť, ako kedysi Masona, lebo mi ide dosť na nervy, aj keď vlastne ju chápem a chápala som aj Masona, ale miláčikovi Damonkovi nebude nikto ubližovať 2x11 By the Light of the Moon 26823. Ale ozaj by sa mohol už pochlapiť, nie?
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x11 By the Light of the Moon Empty Re: 2x11 By the Light of the Moon

Odoslať  bohdy Ne december 12, 2010 3:32 pm

Mě se epka taky líbila, samozřejmě hlavně torturing Tylera Evil/Bad/Devilish Vypadá to, že Caroline má k Tylerovi čím dál tím blíž, tak doufám, že to tak bude i nadále. Škoda, že se Stefan dostal od Káti tak rychle, já bych ho tam ještě nechala. Eliah mě taky trochu zklamal. Další, co uzavírá s Elenou dohodu. Já bych jí odkillovala a bylo by!!! Embarassed No a na závěr nový vlkodlak, souhlasím s JMMM, Damonovi nikdo ubližovat nebude!!! Evil or Very Mad Taky doufám, že se z toho Rose dostane. S Damonem jim to moc sluší. Škoda, že tu máme vánoční pauzu, navíc takhle dlouhou. Co budem bez TVD a spn ty dlouhé týdny dělat?! 2x11 By the Light of the Moon 408854 Asi se začnu konečně víc učit 2x11 By the Light of the Moon 96476
bohdy
bohdy
human
human

Počet príspevkov : 23
Join date : 17.10.2010
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice

Návrat hore Goto down

2x11 By the Light of the Moon Empty Re: 2x11 By the Light of the Moon

Odoslať  Sue Ne december 12, 2010 7:09 pm

Pre mňa táto epizoda bola najlepšia z celej druhej série ... takže TYLER!!! Give Heart koho by ho nebolo lúto, proste mne sa tažko pozeralo na to ako sa trápil ale zato Michael to zahral tak že ho zato zbožňujem ..... celú epizodu som trpla ako to s Ty-m dopadne, ale zvládol to, i keď potom nevyzeral najlepšie a ja som ho mala chuť objať, ale vdakabohu to spravila Caroline za mňa, proste táto epka mal všetko čo na TVD zbožnujem, aspon ja to tak vidím ... no tak Damon, s Rose boli strašne zlatí, tiež dúfam, že sa z to ho dostne aby boli spolu ... na Elenu nemám slov, by som ju pekne preplieskala .... nečudujem sa že Bonnie spravila to čo spravila ... ale akože nechápem načo je Lukovmu otcovi mesačný kameň, Bonnie teraz verí že jej pomohol, ale straaaaaaaaaaaaaašne sa mýli.
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x11 By the Light of the Moon Empty Re: 2x11 By the Light of the Moon

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.