The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1x03 Friday Night Bites

Goto down

1x03 Friday Night Bites Empty 1x03 Friday Night Bites

Odoslať  Sue St júl 28, 2010 6:27 pm

Stefan: Katherine je mŕtva a ty ma nenávidíš, pretože si ju miloval ... a trápiš ma pretože, ju stále miluješ.

Damon: Aké boli skúšky? Dostali si sa do tímu? Veľmi Emersonovské, spôsob, akým odkrývaš svoju dušu s tak veľa prídavnými menami.
Stefan: Čo tu robíš?
Damon: Prišiel som sa ospravedlniť. Premýšľal som, hľadal som dušu a chcem aby sme začali odznova. Potrebujeme zanechať minulosť za nami. Si môj malý brat a ak chceš žiť normálny šťastný ľudský život, tak to chcem pre teba. Možno to dokážem aj ja, že sa dokážem naučiť byť nežijúca, žijúca osoba. Možno je tam nádej pre nás oboch /Zasmeje sa po chvíľke/
Stefan: Nemusí to byť takto Damon.
Damon: Samozrejme že áno. Dnes som videl Elenu, MMCDM, to znamená mimochodom, bola na tréningu roztlieskavačiek, vyzerala tak elegantne v jej malých krátkych šortkách. Ukľudni sa, nešiel som k nej blízko, teraz mám svoju roztlieskavačku, o, to mi pripomína, že musím ísť, mám rande. Potia sa mi dlane, zapraj mi šťastie.

Stefan: Sú to ľudia Damon. Nie je tvoja bábka, neexistuje pre tvoju zábavu, pre teba aby si sa nasýtil, kedykoľvek chceš.
Damon: Samozrejme, že áno. Všetci sú tu na to. Sú čímkoľvek, čo chcem aby boli. Sú moji.

Stefan: Je na čase aby si odišiel.
Damon: To nie je problém. Pretože som bol pozvaný dnu. A vrátim sa späť zajtra a nasledujúcu noc.

Elena /Damonovi/: Povedzme si jednu vec na rovinu. Nie som Katherine.

Caroline: Mám druhého brata. Dúfam, že ti to nevadí.

Elena: Nepoznajú ťa. Pre nich si iba tajomný osamelý chalan. Neublížilo by ti, byť súčasťou tímu, spriateliť sa.
Stefan: Hovorí dievča, ktorá trávi svoj voľný čas písaním na cintoríne.
Elena: Hej, no tak, je na mne viac ako iba zachmúrené cintorínske dievča. To je úplne iná Elena, ktorú musíš ešte stretnúť. Bola za všetko, veľmi zaneprázdnená.
Stefan: no, teším sa keď ju stretnem a kedy to bude?
Elena: Čoskoro, pracuje na tom.

Stefan /hlas/: Mal som nádej, že niekde hlboko vo vnútri ... niečo v Damonovi bolo ľudské, normálne. Mýlil som sa, nič ľudské nezostalo v Damonovi. Žiadne dobro, žiadna milota, žiadna láska. Iba monštrum ... ktoré musí byť zastavené.
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.