The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1x02 The Night of The Comet

Goto down

1x02 The Night of The Comet Empty 1x02 The Night of The Comet

Odoslať  Sue St júl 28, 2010 6:14 pm

Damon: Máš dve možnosti. Môžeš sa nakŕmiť, a donútiť ju zabudnúť alebo môžeš ju nechať pobehovať cez mestské námestie, kričiac upír.
Stefan: Tak o tomto to je? Chceš ma odhaliť?
Damon: Nie! Chcem aby si si spomenul, kým si!
Stefan: Prečo? Aby čo, aby som sa nakŕmil, aby som zabíjal, aby som si spomenul, aké to je byť znovu bratmi? Vieš čo, nechaj ju ísť. Nech povie každému, že sa upíri vrátili do Mystic Falls, nech ma zviažu a prebodnú mi srdce kolom, pretože potom aspoň od teba oslobodený.

Elena: Stretli sme sa a rozprávali a bolo to veľkolepé. Ale vyšlo slnko a prišla realita.

Damon: Obaja vieme, že najbližšie ako čo sa dostaneš ku ľudskosti, je že ju rozdrapíš a naješ sa z nej.

Caroline: Ty a Stefan ste sa rozprávali celú noc? Nebolo tam žiadne nedbalé prvé bozky alebo nejaké dotyky?

Damon: Nemáš ani potuchy akú hru som rozohral.

Elena: Nikdy sme neprešli k emeskovej časti.
Bonnie: To je dôležitá súčasť v každom vzťahu.

Damon: Skvelá kočka. Má guráž. Ty, na rozdiel, vyzeráš unavene.

Damon: Som Damon, Stefanov brat.
Elena: Nepovedal mi, že má brata.
Damon: No, Stefan, nie je ten kto sa chvastá.

Damon: Je dobré byť doma. Myslím, že nejaký čas ostanem, toto mesto potrebuje nejaké prebudenie, nemyslíš?
Stefan: Čo máš za lubom, Damon?
Damon: Ja to viem, a pre teba je to bodka, bodka, bodka.

Elena(prechádza okolo Jeremyho izby) Jer?
Jenna: Nie, to som ja, pokrytecká hliadka.
Elena: Čo robíš?
Jenna: Stala som sa vlastnou nočnou morou, autoritatívna postava, ktorá porušuje súkromie 15-ročného. (Nájde Jeremyho fajku) Jackpot!

Jeremy: (Jenna hodí jablko Jeremymu do hlavy) Aw! Prečo, prečo si to urobila?
Jenna: Počúvaj! Skonči so záškoláctvom, inak máš domáce vezenie, žiadna diskusia.
Jeremy: Rodičovská autorita, páči sa mi to. Spi dobre.

Bonnie: Rozprávala som sa so starkou a povedala, že kométa je znamením blížiacej sa skazy. Naposledy keď prechádzala Mystic Falls, bolo tu veľa smrti, tak veľa krvi a masaker, čo vytvorilo základňu pre paranormálne aktivity.
Caroline: Áno, potom si naliala starkej ďalšiu rundu a povedala ti o mimozemšťanoch

Stefan: Ako dlho tu bola Elena?
Damon: Bojíš sa Stefan? Máš obavy, že sme možno odsúdení aby sa opakovala minulosť? Nie je to prečo hráš túto malú hru, Som stredoškolský človek?

Elena: Toto je vaša obývačka?
Damon: Obývačka, prepych ... Southerbyho aukcia.

Damon: Jedol si zajačikov?
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.