The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2x13 Daddy Issues

2 posters

Goto down

2x13 Daddy Issues Empty 2x13 Daddy Issues

Odoslať  JMMM Pi február 04, 2011 5:57 pm

Takže, ďalšia za nami, ďalšie pred nami. Keď som tu minule spomínala, že únosy hedinov sú už v tomto seriáli nudné, tak to som si neuvedomila, že poslednou hlavnou postavou, ktorá to ešte neprežila, je Caroline. Všetci už boli unesení a mučení. Elena (niekoľkokrát), Damon, Stefan, Jeremy, Bonnie, Katherine, Mason, šerifka, John...A možno aj ďalší. Asi poslednou postavičkou (aj keď vedľajšou), ktorá tieto veci ešte ee, je Matt, takže predpokladám v najbližšej dobe. Síce fakt, ešte Tyler...no ale o tom sa už vie, že ho to čaká, takže ...

K samotnej epke. Keď opomenieme tú jednotvárnosť deja (hrdina je unesený, ostatní ho idú zachrániť a popritom riešia komplikované rodinné a milenecké vzťahy), tak v nej nič neostalo. Bola to ooooooobrovská nuda a jediné plus môžem dať Candice Accole, ktorá to zahrala ozaj veľmi pekne. Naštval ma Tyler, aký pako sa z neho vykľul a tým znížil šance na naj pár seriálu takmer na nulu. Na druhej strane musím uznať, že Stefan mi tu vôbec neliezol na nervy a ak mu budú dávať podobný priestor aj naďalej, možno ho začnem mať aj rada (čo sa o Elene povedať nedá). Strýko John je hajzlík od kosti, ale neviem prečo k nemu necítim antipatie a dúfam, že sa zdrží čo najdlhšie, lebo on bol jedným z mála elementov, ktorí robili epku zaujímavou. No a nakoniec Damon. Len tak ďalej. Páči sa mi jeho nové feťácke správanie Cool, uvidíme, ako to rozbalí.

Záver. Tyler, spamätaj sa a never každej čubke.
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x13 Daddy Issues Empty Re: 2x13 Daddy Issues

Odoslať  Ellen Pi február 04, 2011 10:57 pm

No, túto epku hodnotím priemerne. Nebola zlá, ale ani nič prevratného a zaujímavého sa v nej neudialo. Napriek tomu v nej bolo niekoľko malých plusov, ktoré aspoň potešili. Napr.:
+ torturing Caroline bol skvelý, tá herečka sa mi páči z epizódy na epizódu čoraz viac. Som rada, že ju nezakilerovali hneď na začiatku.
+ konečne nový šaman, ktorý neomdlieva zakaždým, keď sa pokúša zapáliť čarami sviečku. Páči sa mi jeho štýl "veni, vidi vici" Very Happy Dúfam, že nesklame moje ďalšie očakávania
+ Stefan bol celkom fajn a stále viac a viac mi sedí ku Caroline (škoda Rolling Eyes )
+ na moje vlastné prekvapenie mi v tejto časti bol strýčko Johny po prvý krát celkom sympatický, no uvidíme, radšej sa nebudem predčasne tešiť
+ Damon vo vani ! Tak to ma fakt dostalo 2x13 Daddy Issues 499221 Veľmi sa mi páči, že v TVD nemajú bratia problémy s vyzliekaním. Very Happy

Mínusy:
- Elena, ktorá mi lezie na nervy čoraz viac... je nudná, stále sa opakujúca a so stále rovnakým výzorom svätej mučeníčky.. už sa neviem dočkať Katherine...
- opäť dookola tie isté dialógy "Johny nechceme ťa tu" (všetci), "Damon buď dobrý chlapec" (Elena), "Milujem ju a som zlý" (Damon).... ááách
- a nakoniec Tyler, ktorý veľmi sklamal. Tešila som sa na nebezpečný vzťah upírka/vlkodlak, ale teraz to vyfučalo ako bublinky z silvestrovského šampanského No Rolling Eyes
Ellen
Ellen
human
human

Počet príspevkov : 8
Join date : 31.01.2011

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.