The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2x13 Daddy Issues!

3 posters

Goto down

2x13 Daddy Issues! Empty 2x13 Daddy Issues!

Odoslať  Sue Pi január 28, 2011 10:07 am

Tak a máme tu promo na dalšiu epizodu, akože wth .... pevne dúfam, že to nebol Tyler kto strčil Caroline do tej klietky, lebo by to bola riadna rana pod pás po poslednej epizode. A John je späť ..... neviem čo si mám o tom myslieť nevadí.
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=6xWn2tUaUi4&feature=player_embedded

Opis epizody:

CHOOSING SIDES — Johnathan Gilbert’s return to Mystic Falls comes as an unhappy surprise to Elena, Jenna and Damon. Caroline lets Stefan know about her conversation with Tyler, and Stefan does his best to reach out to a confused and conflicted Tyler. Jeremy comforts Bonnie after her disturbing conversation with Jonas... When Jules takes a hostage, the situation quickly escalates into a violent confrontation. Zach Roerig and Matt Davis also star. Joshua Butler directed the episode written by Kevin Williamson & Julie Plec

Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x13 Daddy Issues! Empty Re: 2x13 Daddy Issues!

Odoslať  JMMM So január 29, 2011 11:09 pm

Ja si myslím, že to Jules ju vezme ako rukojemníčku...ale aj tak, po dnešnej epke a hlavne prome ma nádej na vzťah upírky/vlkolaka nejako opúšťa.
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x13 Daddy Issues! Empty Re: 2x13 Daddy Issues!

Odoslať  bohdy Ne január 30, 2011 10:06 am

OMG!!! Shocked No to snad ne!!! Jestli Caroline do té klece zavřel Tyler, tak mu to nikdy neodpustím!!! Tak blbý snad není!!! 2x13 Daddy Issues! 408854
bohdy
bohdy
human
human

Počet príspevkov : 23
Join date : 17.10.2010
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice

Návrat hore Goto down

2x13 Daddy Issues! Empty Re: 2x13 Daddy Issues!

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.