The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries tv series versus The Vampire Diaries book series

2 posters

Goto down

The Vampire Diaries tv series versus The Vampire Diaries book series Empty The Vampire Diaries tv series versus The Vampire Diaries book series

Odoslať  dion-fortune Ut november 16, 2010 3:50 pm

Keďže je tento seriál založený na knižnej predlohe myslím, že sa tu hodí aj téma, kde sa môžu vyjadriť tí, čo knihy čítali, prípadne sa môžu porovnať knihy so seriálom... ja som zatiaľ prečítala len prvú knihu, keď som jedného dňa mala dlhú chvíľu Laughing a nejako sa do tých ďalších nehrniem, proste nie je čas ani chuť Embarassed ale predsa len by som k tomu pár viet rada povedala.

celkovo je asi lepší seriál, vlastne žiadne asi by tam byť nemalo, ten seriál je proste lepší Laughing ale čo ma na knihe č.1 dostalo je fakt, že stefan je tam absolútne cool Shocked proste som ho žrala všetkými desiatimi a damon bol len tak niekde v úzadí.... skrátka úplny opak seriálu. Inak viem, že veľa ľudí neznáša elenu v knihe, ja vravím, že neviem ako sa jej postava v knihách vyvíja,ale mne sa náhodou v tej prvej knižočke celkom pozdávala... hej je to klasická blonďatá bitch, ale aj tak... neviem proste mne to prišlo akoby elena v knihe posôbila dojmom katherine v seriály a zase katherine tam bola zatiaľ opisovaná ako elena v seriály... aspoň to je môj pocit.

no a ešte jedna vec, pokiaľ nemáte radi spoilery, tak tu prestaňte čítať Laughing ja som nedávno zistila, že damon sa v knihách stane človekom Shocked to ma dosť prekvapilo a chcem sa spýtať, či niekto sa dočítal už aj po túto časť a vie to nejako zrekapitulovať alebo si predsa len budem musieť siahnuť hlbšie do vačku a zaobstarať si tú knihu nech si to môžem prečítať Laughing
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

The Vampire Diaries tv series versus The Vampire Diaries book series Empty Re: The Vampire Diaries tv series versus The Vampire Diaries book series

Odoslať  merlinarther Ut november 30, 2010 4:07 am

I think elena and damond can be a perfect couple
i hope they can be together in the end
hope she can have a wise choice




Collect Cheap tv series dvd collection ,check it out, fine package and clear image

Supernatural dvd
The Vampire Diaries dvd

merlinarther
human
human

Počet príspevkov : 4
Join date : 30.11.2010

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.