The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2x09 Katerina

2 posters

Goto down

2x09 Katerina Empty 2x09 Katerina

Odoslať  bohdy So november 13, 2010 5:01 pm

Today first! Twisted Evil Konečně další epka za námi. Tato se mi docela líbila, zase jsme se dozvěděli něco nového z Katherininy minulosti. I když na můj vkus mohlo být více akce Laughing Musím říct, že spojení Rose/Damon se mi opravdu docela líbí. Těm dvěma by to mohlo svědčit Very Happy Uvidíme, jak to bude pokračovat. Ale je mi trochu líto Jeremyho, Bonnie se očividně zakoukala do nově příchozího a když je to nakonec taky čaroděj, tak je jasné, že Bonnie upřednostní jeho. Akorát se bojím, že je zapleten do těch samých nepravostí, jako jeho otec a Bonnie pouze využívá. Elena/Stefan, stále stejná hrůza, říkala jsem si, že když Elena tak trpí tím, co hrozí jejím přátelům, tak ať se zabije sama a bude o starost méně 2x09 Katerina 890800 Ale to by nám neudělala 2x09 Katerina 31764 V této epce mi chyběl Tyler. Chtělo by to nové rozptýlení s Caroline. Už se těším na úplněk Rolling on floor lau A na závěr Katherine... Musím říct, že mi jí bylo na konci skutečně líto, je to sice bitch, ale svůj osud si nevybrala. Když si prohlížela fotku své rodiny, i já jsem zamáčkla slzu Very Sad Těším se na další epku Hi/Goodbye
bohdy
bohdy
human
human

Počet príspevkov : 23
Join date : 17.10.2010
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice

Návrat hore Goto down

2x09 Katerina Empty Re: 2x09 Katerina

Odoslať  JMMM Ne november 14, 2010 2:13 pm

Ďalšia epka až o tri týždne, ale čo ma najviac šokuje, tak je mi to jedno...

Ešte ma síce čaká pozretie si epky v celistvosti, keďže som ju pozerala kvôli prekladaniu len po kúskoch, ale musím povedať, že na môj vkus tam bolo príliš veľa kecania a málo akcie. Chýbal mi Tyler, ani Caroline bez neho sa mi už nepáči Embarassed (spolu sú proste úplne perfektný pár, aj keď to jej upútavanie Stefanovej pozornosti bolo fajn).

bohdy že vraj, nech sa Elena zabije sama Twisted Evil, ďakujem, presne toto som potrebovala do ďalšieho zamračeného dňa, trochu zdvihnúť náladu, ale mali by sme jej to navrhnúť 2x09 Katerina 890800

Súhlasím s tým, že Rose a Damon sú spolu strašne zlatí a celkovo Rose je vynikajúca nová postava, aj keď trochu tej poriadnej sily by nám mohla ukázať. Trochu som bola prekvapená, že práve ona je stvoriteľom Katherine, keďže som si bola istá, že ním bude Klaus, ale čo už. Aspoň sme sa dozvedeli, že čo potrebujeme na to kúzlo, len nechápem, prečo potrebujú Bonnie, keď tí noví v meste vyzerajú byť tiež dosť silní...
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.