The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2x08 Rose...

3 posters

Goto down

2x08 Rose... Empty 2x08 Rose...

Odoslať  JMMM Pi november 05, 2010 4:26 pm

Tak dnes to zakladám ja. Asi to bude pravidlom u VD, alebo len obyčajné striedanie očakávaní pri seriáli, ale tentokrát sa mi to páčilo. Myslela som, že únos Eleny bude fiasko, ale nakoniec to až také strašné nebolo, dokonca som si dej občas aj užívala, aj keď nejako v poslednej dobe sa už na piatky tak neteším ako kedysi. Ústredná trojica sa stáva hlavným kameňom úrazu. Damon sa to raz za čas snaží zachraňovať, ale darmo, ešte pár epiek bez hlášok a jeho popularita pôjde rapídne dolu. Ale on má aspoň ten dar, že nemusí povedať ani slovo, len sa zamračiť a väčšine diváčok to postačí 2x08 Rose... 31764. Elena je nudná a otravná, Trevor si mohol predsa len trochu zakusnúť. A Stefan? Už toho mamľasa niekto zabite. Kým bol nudný, bol nudný, považovala som ho za desiate husle. Teraz? Ako sa snaží byť big hero? Strašne mi to lezie na nervy.

Nie, nejdem len kritizovať, povedala som, že sa mi to páčilo. Dôvodom však boli vedľajšie postavy. Tak, ako som si minule ukazovala koliečka, keď začali párovať Bonnie a Jeremyho, tak sa mi dnes zdali spolu ozaj zlatí a náhodou, aj Bonnie mi je nejako sympatickejšia. Len ja som mrcha, bojím sa, že Jeremy začne kvôli Bonnie nenávidieť Damona, ale tí dvaja sú nesmierne skvelý pár. Ako Damon Jeremyho furt odpinkáva, no ten dolieza, občas akoby mu pripomínal otca, alebo čo. Ďalšou novou dvojicou, ktorú som začala ale zbožňovať už minule, je Caroline a Tyler. Ako sa chudina začala smiať, keď si Tyler myslel, že aj ona je vlkodlak. A hug na konci? Verím, že nás tvorcovia nesklamú. No a na koniec to najlepšie. Supernaturalovská Bella, tu Rose bola absolútne perfektná, aj keď by som očakávala trochu viac akcie od upírky, ktorá si svoje preskakuje už viac než pol milénia. Ďaleko za ňou nezaostával ani Trevor, len nám umrel. Škoda ho, mohol to byť taký ten šašo, také postavy mám rada. No ale úplne, ale úplne že wow Evil/Bad/Devilish to bol Elijah. Ten chlap je dokonalo zlý, má charizmu, je silný a tým nejakým zvláštnym spôsobom aj sexi. Len mi bolo trochu ľúto a hnevala som sa, keď ho Damon zakolal, že veď by mal byť tak silný, že nechtíkom na malíčku by ich všetkých porazil a takto skončí? Ešteže ma nesklamali 2x08 Rose... 890800. Konečne nová línia, ktorá sa zdá byť zaujímavá, originálni. Fú, začínam sa tešiť.
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x08 Rose... Empty Re: 2x08 Rose...

Odoslať  Sue Pi november 05, 2010 5:35 pm

Ja musím na úvod povedať, že táto epizoda sa mi páčila .... ale musím aj s JMMM súhlasiť, že Stefan mi tam vadí ... síce ako sa chcel damonovi ospravedlniť, ...... presne aj mne sa nové dvojice Jeremy/Bonnie a Tyler/Caroline páčili, neviem teraz, nemám chuť sa nejako velmi vypisovať o tejto epke, ale jednoznačne bola lepšia ako tá minulá.
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x08 Rose... Empty Re: 2x08 Rose...

Odoslať  bohdy So november 13, 2010 12:29 pm

Mě se tato epka moc líbila. Příjemným překvapením byla supernaturalovská Bella, doufám, že si v TVD zahraje. Také se mi líbí naše nové dvojičky Bonnie/Jeremy a Caroline/Tyler. Zvlášť u toho druhého páru by to mohlo být velice zajímavé Twisted Evil Jinak Elena a Stefan nudní jako vždy, to nás už asi nemusí překvapovat. No a Damon... sad skoro mi slza ukápla, jak se svěřoval se svou láskou Eleně. To si ta husa hloupá nemohla začít s ním? Vybere si Stefana! Vážně nevím, co na něm vidí. Ale snad na Damona taky někde ta pravá čeká... Very Sad
bohdy
bohdy
human
human

Počet príspevkov : 23
Join date : 17.10.2010
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice

Návrat hore Goto down

2x08 Rose... Empty Re: 2x08 Rose...

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.