The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2x07 Masquerade

4 posters

Goto down

2x07 Masquerade Empty 2x07 Masquerade

Odoslať  Sue Pi október 29, 2010 10:27 am

toto mi ako mohli urobiť, ONI uväznili KATHERINE aaaaaaaaaaw .... kks TVD bez nej? ako rýchlo ju z tadiaľ odstránili, nepáči sa mi to vôbec nie ja ju chcem späť ... joj, to ma asi najviac naštvalo na epke .... mne bude úprimne chýbať ... ale tak podme k epke, bola celkom fajn .... ale čo som si to všimla Very Happy Bonnie a Jeremy, aký boli spolu zlatí .... som zvedavá či z toho bude aj niečo viac, alebo zostane to pri kamarátstve ... a Tyler sa nám premenil .... je mi ho aj lúto ach .... a Matt žije Yahoo .... ja vlastne ani neviem čo poriadne povedať k tejto epke, lebo som ešte naštvaná kvôli Katherine .... ja viem že to bude aj tak zaujímavé, ale takto hned ju dať preč? ved ani polka série nie je Sad .... no dobre končím Very Happy ale ešte predsa Very Happy Lusy Give Heart tá bola úžasná spolu s Bonnie, ako im pomohla prekabátiť Katherine .... len by som chcela aby tam ostala a pomohla Bonnie Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x07 Masquerade Empty Re: 2x07 Masquerade

Odoslať  JMMM Pi október 29, 2010 6:23 pm

Ja nebudem taká milá, ako Sue. Mne sa epka nepáčila, bola príliš rozvláčna, nepresvedčivá. Z Eleny sa z epizódy na epizódu stáva horšia herečka a scenáristom môžeme poblahoželať, pretože natiahli tri - štyri zaujímavé momenty na celých 41 aj niečo minúty.

Ku zaujímavým faktom, pre ktoré sa to oplatilo pozrieť. Katherine spolu s Lucy uvalila kliatbu na Elenu? Múdre, len mala potom odpratať Lucy, mala byť múdrejšia, vedela, že je od Bennettov. Druhý moment. Lucy je príbuzná Bonnie a oveľa silnejšia. Len škoda je, že neostala na zlej strane, aj keď možno sa vráti. Pretože to by bolo oveľa zaujímavejšie sledovať Bonnie v konfrontácii. Tretí moment, aj keď nie tak prekvapujúci je, že Tyler je vlkodlak. Áno, práve toto bolo pre mňa to najlepšie z epizódy a zdalo sa to len mne, alebo im to s Caroline dosť svedčí? A štvrtý moment, samozrejme konečné zradenie Katherine od Lucy. Ale ako Sue povedala, zbavili sa jej príliš skoro a jej manipulatívnu povahu sme si skoro neužili.

Koniec bol viac než klišovitý, únos Eleny sme tu už mali a romantická zložka nestála za veľa. Epka kandiduje na tú najhoršiu za obe série. Dokonca ani hlášky nestáli za veľa Rolling Eyes.
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x07 Masquerade Empty Re: 2x07 Masquerade

Odoslať  Sue Pi október 29, 2010 7:30 pm

JMMM: bohužial musím s tebou súhlasiť, nechala som si to poriadne uležať v hlave, a máš pravdu .... kks ja nechápem Sad čo to spravili s TVD Sad a to je iba druhá séria akože help ..... Elena sa stále točí okolo toho istého .... ešte ani Damon nebol tým Damonom akého máme radi .... dosť ma v tomto scenáristi sklamali ... akože WTF Sad .......... normálne nemám chuť tú epku pozerať znovu a to sa mi nikdy opakujem NIKDY pri TVD nestalo .... skvelé .... vážne skvelé ... Sad .... ja len dúfam, že Katherine nejako ešte vrátia do seriálu, lebo ak nie, tak to bol EPIC FAIL a myslím to vážne ... ja som sa na túto epku neskutočne tešila a tak som ostala sklamaná ..... nuž čo .... myslím, že sme sa tohto sklamania dočkali pri TVD až príliš skoro ...

nie si jediná, myslím že Caroline a Tyler by boli pekný pár Smile

osobne len dúfam, že dalšia epizoda bude lepšia lebo vážne neviem Sad
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x07 Masquerade Empty Re: 2x07 Masquerade

Odoslať  JMMM Pi október 29, 2010 8:03 pm

Ale veď to také tragické nebolo lol!, ako som už napísala, bola to jedna z najhorších v celom seriáli, ale to je údel seriálov. Jedna epka hore, druhá dole. Len musíme dúfať, že sa do budúceho týždňa pozviechajú a Damonko sa vráti do polohy, ktorá mu sekne najviac. Teda toho hláškujúceho poloboha.

Osobne si myslím, že Katherine sa musí vrátiť, aj keby čo bolo. Už len kvôli knihám, v ktorých (Sue oprav ma, ak to tak nie je, ja som knihy nečítala) vystupuje Katherine stále ako tá big bitch. A seriál sa až tak veľmi odkloniť nemôže.

Takže, milé dámy, rýchlo zabudnime na túto epku a ostáva nám len čakať na ďalšie.
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x07 Masquerade Empty Re: 2x07 Masquerade

Odoslať  Sue Pi október 29, 2010 9:06 pm

no tak v tretej knihe ju chlapci bratia zabijú takže neviem Very Happy ..... no hej hej .... ale tak katherine sa musí vrátiť .... dobre tak zabúdam na tú epku Very Happy
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x07 Masquerade Empty Re: 2x07 Masquerade

Odoslať  JMMM Pi október 29, 2010 9:15 pm

To tak skoro? Fú, som myslela, že si v knihách požila trochu dlhšie...
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x07 Masquerade Empty Re: 2x07 Masquerade

Odoslať  Sue Pi október 29, 2010 9:43 pm

hej hej tak skoro ..... takže možno to berú podla kníh ja neviem ale takýto koniec pre Kat sa mi nepáči vôbec Sad
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x07 Masquerade Empty Re: 2x07 Masquerade

Odoslať  calla Po november 01, 2010 3:17 pm

Mne sa táto epka naopak veľmi páčila Smile Možno aj preto, že som na ňu musela čakať o dva dni dlhšie, pričom som prežívala hotové muky Very Happy Už nikdy neurobím takú hovadinu a neprídem najskôr sem a potom si to až pozriem Very Happy V niečom s vami súhlasím. Elena mi v tejto epke mierne prekážala, akoby bola navyše:) Jeremy + Bonnie, to by som nebola nikdy tipovala, že sa to tak vyvinie Very Happy ale zlatý boli spolu Smile Fight Kat-Stefan-Damon, to bola genialita! nehorázne sa mi to páčilo, len škoda, že ich Jeremy prerušil Rolling Eyes
Koniec. Tylera mi bolo hrozne ľúto, ale z neho bude úžasný vlkolak. A po tom, ako sa rozprávali s Caroline, no dúfam, že sa pridá k ich malej rôznorodej skupinke bojovníkov Very Happy Súhlasím, že Lucy ako postavu poriadne premrhali, ale rozhodne sa ešte objaví Smile rovnako tak ako Katherine. V tej hrobke si podľa mňa dlho neposedí. Už len kvôli tomu, čo Damonovi povedala. Smile
calla
calla
human
human

Počet príspevkov : 7
Join date : 30.09.2010
Age : 32
Bydlisko : BB okres

Návrat hore Goto down

2x07 Masquerade Empty Re: 2x07 Masquerade

Odoslať  JMMM Št november 04, 2010 8:47 pm

Calla tak ale zas si nemala absolútne žiadne očakávania 2x07 Masquerade 715457 a bola si potom nadšená, náhodou dobrá stratégia, ako dosiahnuť, aby sa zakaždým epka páčila 2x07 Masquerade 304460
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x07 Masquerade Empty Re: 2x07 Masquerade

Odoslať  Nemix Pi november 05, 2010 3:33 pm

tak taky k tomu něco konečně můžu napsat. Mě to taky přišlo rozvláčné - ze začátku jsem se i mírně nudila - no i ten ples mě nudil. Zase na druhou stranu mě ten konec fakt vážně překvapil. Vůbec jsem nečekala, že jim ta druhá čarodejnice pomůže Shocked a uvěznění Kathrin - sakra proč jí rovnou nezabili Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad a kdo to unesl tu Elenu - no mnoho otázek - jsem zvědavá co bude dál - no doufám, že to už bude mít trochu rychlejší spád Very Happy Very Happy
Nemix
Nemix
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 54
Join date : 28.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Praha

Návrat hore Goto down

2x07 Masquerade Empty Re: 2x07 Masquerade

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.