The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TVD na Markíze

+2
JMMM
Sue
6 posters

Goto down

TVD na Markíze Empty TVD na Markíze

Odoslať  Sue St október 27, 2010 6:33 am

aj slováci sa dočkali. The Vampire Diaries sa už 7. novembra začnú vysielať na Televízií Markíza o 11.00. Ja osobne som velmi zvedavá na dabing, a hlasy aké vybrali pre hercov. Tešíte sa aj vy?
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  JMMM St október 27, 2010 6:34 pm

Zo zvedavosti si určite pozriem Razz
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  Sue St október 27, 2010 7:13 pm

ja tiež Very Happy však ten dabing, som zvedavá či sa aspon do jedného hlasu trafia, o preklade nehovorím Very Happy
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  JMMM St október 27, 2010 9:43 pm

Neviem prečo, ale mám taký pocit, že budú mať podobne tenučké hlásky, ako mali Sam a Dean (som sa inak narehotala, keď som porovnala). Aj keď Damon nemá nejako extra hrubý, ale jáj, no sexi je Embarassed Takže tak. He, som zvedavá, ako niektoré veci preložia, keďže sa často odvolávajú na skratky, ktoré v slovenčine nie sú bežne používané (fyi, btw), niektoré príslovia, ktoré nepoznáme u nás (fool me once, shame on you, fool me twice shame on me), bude to zaujímavé What a Face
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  Sue Št október 28, 2010 8:26 am

tak uprimne na ten preklad som asi najzvedavejšia, i ked si myslím, že sa dosta zasmejeme, pochybujem že to príslovie by preložili ako "raz ma oklameš, tvoja chyba, oklameš ma druhýkrát, moja chyba" Very Happy Very Happy Very Happy no nech je tu už tá vytúžená nedela Very Happy
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  calla Št október 28, 2010 9:02 pm

pozrem si prvú časť Very Happy vydržím dve minúty, chytím sa za hlavu a vypnem to Very Happy
calla
calla
human
human

Počet príspevkov : 7
Join date : 30.09.2010
Age : 32
Bydlisko : BB okres

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  Sue Pi október 29, 2010 10:21 am

asi aj ja to tak vidím Very Happy
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  JMMM Pi október 29, 2010 3:38 pm

Asi tak, radšej si pôjdem zapnúť originál pilot... Ale vidieť to chcem.
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  Sue Ne november 07, 2010 12:03 pm

OMG OMG OMG .... hlavná postava ELINA .... ludia prosím ušetrite ma tohto utrpenia, ako to mohli takto preložiť, a k tomu ešte tie hlasy, no tak slovenský dabing ... čo sa čudujem a ešte k tomu CAROL??? kde nám zmizla naša Caroline Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  JMMM Ne november 07, 2010 3:11 pm

To bola hrôza Shocked Shocked Shocked predčilo to všetky moje očakávania a keď zabili, že Elina, som skoro z fotela padla. To nemyslia vážne. Hlas ani jeden (možno tak Caroline), všetci rozprávajú akoby ešte stále neprešli pubertou. Ja neviem, prečo v Markíze a spol., keď niečo dabujú a hrá tam nejaký mladší típek, tak má hlas ako kastrát. Nehovoriac o preklade niektorých replík. Damon tam dokonca ani tú povestnú šťavu nemal. Sa teraz tí, čo začali pozerať len dabované, budú diviť, kde sme nechali rozum, že aký hláškar....Vydržala som to asi do polky tej druhej časti, potom som už nezvládala.
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  Sue Ne november 07, 2010 3:18 pm

ja som to pozerala s rodičmi, lebo oni to nevideli ešte, tak ja to budem trpieť, ale kks katastrofa, ... akože nechápem z kadial nabrali Elinu, ked v originály je Elena, presne s tebou súhlasím, Damon nebol tým Damonom prečo ho zbožnujeme .... žiadne emocie nič, proste hrôza a strach Sad
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  dion-fortune Ut november 16, 2010 3:41 pm

ja som vedela, že to idú dávať na markíze, ale nejako som to ani neplánovala pozerať po skúsenostiach s prekladom všeobecne filmov a seriálov, ale hlavne supernaturalu Laughing to som si vtedy vytrpela svoje v tie neskoré večerné hodiny Laughing ale tak človek mieni a boh mení Laughing náhoda je proste sviňa a tak som zišla dole si zobrať niečo jesť práve v momente, keď moje milované sisters watchovali v obývačke TVD, no a to už sa nedá odolať Laughing nebudem predstierať, že som tú epku videla celú, to zase až taký masochista nie som Laughing ale tých pár minút, kým som sa pritom najedla (párkrát mi pekne zabehlo Laughing ) stálo za to... ako tá ELINA... to bolo fakt, že... no comment Laughing možno to ešte niekedy na tej markíze pozriem, predsa len damon na tej maxi veľkej obrazovke Give Heart ale nespoliehala by som sa na to Laughing vidím to tak, že si radšej zaobstáram orginál dvd aj tohto seriálu What a Face
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  merlinarther Ut november 30, 2010 4:08 am

hope damond can find love
cause he is so poor
first he cheated by katherine
and then..elena hurted him
he must feel really bad right now





Collect Cheap tv series dvd collection ,check it out, fine package and clear image

Supernatural dvd
The Vampire Diaries dvd

merlinarther
human
human

Počet príspevkov : 4
Join date : 30.11.2010

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  Ellen Po január 31, 2011 12:42 pm

Tak ja som si to pozrela na Markíze až potom, čo som zhliadla všetky doteraz odvysielané časti v origináli a okrem Damona a Matta, ostatní majú celkom dobré "hlasy". Je však pravda, že tá šťava je akosi naozaj preč. Hlavne u Damona. Rolling Eyes
Čo ma však totálne odrovnalo bola tá "Elina"! Ako mohli moje meno tak sprzniť?! nemôžem to ani počúvať! Našťastie tú Carol som si zatiaľ nevšimla.
Radšej ja veru budem pozerať ten originál.
Ellen
Ellen
human
human

Počet príspevkov : 8
Join date : 31.01.2011

Návrat hore Goto down

TVD na Markíze Empty Re: TVD na Markíze

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.