The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2x05 Kill or Be Killed

4 posters

Goto down

2x05 Kill or Be Killed Empty 2x05 Kill or Be Killed

Odoslať  Sue Pi október 08, 2010 8:54 am

Práve sa spamätávam zo šoku z tejto epizódy, naozaj mala mnoho momentov keď som si povedala OMG, WOW, WTF, WHAT, a ešte neviem čo všetko. Pre mňa to bola jedna z najlepších epizód.

Páčilo sa mi ako Mason nakoniec povedal Tylerovi ako vlastne u neho začala tá kliatba.... Mám pocit, že som začala Mason mierne nenávidieť za to čo spravil Damonovi a Stefanovi, vtedy som mu mala chuť krk vykrútiť, ale Caroline bola 100bodová keď sa do neho v lese pustila ... to bolo skvelé Smile ale ako Liz mučila Damona uff .... tak pri tom mi aj slzy vyhrkla Sad Cry ... a nebojácna Caroline, aby zachránila Salvatorovcov radšej sa prezradí ... je mi jej naozaj lúto .... preto ako sa k nej jej mama zachovala ... akože chápem že nenávidí upírov, ale zato by mohla aj pochopiť, že Caroline toto nechcela, aspoň sa s ňou porozprávať. Ale Mason ma za svoje počiny u mňa obrovské MINUS

Yahooooo JEREMY je späť Yahoo Tyler a Jeremy majú dobrú dynamiku, preto sa mi každá scéna kde sú oni dvaja strašne páči Smile .... ako sa rozprávali o vlkolakoch, to bolo skvelé Smile ani jeden netajil čo vie Give Heart i ked Jeremy sa to dozvedel od Eleny a nie od strýka Johna. Ako sa Tyler Jerovi ospravedlnil za svoje správanie bolo milé Smile a potom ho pozval domov ... wow Smile .... keď sa naťahoval Tyler s tou babou o mesačný kameň tak som dúfala, že nezomrie, nejako netužim po tom aby sa Tyler stal vlkolakom po tom ako viem, že stačí iba náhodná smrť. A sám to tiež nechce. Uvidíme čo bude ďalej, som strašne zvedavá Smile

Damon opäť ukázal svoju milšiu stránku Give Heart hoci mal plné právo Liz zabiť neurobil to, čím to asi bude Rolling on floor lau a potom ako jej hovoril, že by sa mala porozprávať s Caroline, predsa ostalo niečo z ľudskosti v Damonovi ... páčilo sa mi tiež, ako povedal Elene, že Stefan nepil tú ľudskú krv, ale že sama dobre v duchu vie, že ju potrebuje Smile ...

a potom ELENA Give Heart Give Heart Give Heart Give Heart Give Heart to gesto sa mi neskutočne páčilo, konečne vyšla zo svojej nudnej ulity a spravila čo som tak dávno očakávala že sa udeje Smile DALA PIŤ STEFANOVI SVOJU KRV ... aaaaaaaaaaaaw Give Heart pre mne to bol neskutočne krásny moment, možno príliš romantický, ale tak konečne si uvedomila (asi) že Stefan potrebuje ľudskú krv ... tak aby nepil krv niekoho cudzieho dala mu piť svoju, krása Smile 2x05 Kill or Be Killed 51955

Chúďa Caroline Very Sad akože teraz veľmi dobre chápem, prečo spolupracuje s Katherine ... ublížila by Mattovi ak by nespravila to čo chce, bolo velmi pekné od Caroline, že sa s tým Elene zdôverila Smile

a teraz najväčší šok epizódy .... aspoň pre mňa ... po tom čo Tyler dal Masonovi mesačný kameň, teraz mám pocit, že to nemal robiť. Vidíme Masona ako nasadá v lese do auta, ale nie je sám, na vedľajšom sedadle sedí .. KATHERINE áno KATHERINE 2x05 Kill or Be Killed 408854 affraid OMG , čo vážne nechápem, teda chápem, ako každý chlap sa do nej aj Mason zahladel Very Happy a mal jej ho priniesť, ktovie čo chce s ním Kat robiť ....

mne osobne tam chýbala Bonnie, neviem ako vám Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x05 Kill or Be Killed Empty Re: 2x05 Kill or Be Killed

Odoslať  dion-fortune Pi október 08, 2010 11:28 am

no tak ja dnes len stručne Smile bohužiaľ nemám čas sa veľmi vykeciavať, lebo ešte mám toho dosť do školy a o 3 sa u nás začína opekačka Twisted Evil

ale tak v rýchlosti : damon bol ppc Give Heart to jak sa tam napil a vyprskol... a potom ešte s tou vodou a tým jeho, ja ho zabijem Laughing alebo ako ho mučila tá šerifka Shocked a ešte aj to, čo povedal elene, že stefan sa potrebuje napiť ľudskej krvi... proste wow. v tejto epke proste išiel...

a huráááááááááááááá jeremy!!!!!!!!!!!!!!! a tyler cheers tí dvaja spolu... no proste LOVE. ten ich rozhovor... proste omg... nemám slov. úúúplne nadšená som bola.

mason a katherine affraid tak to bolo, že šok, ale zase na druhú stranu hoci som to nečakala, logicky som to mohla predpokladať, keďže tá bitch je za všetkým Laughing ale tým pádom ten kameň bude mať niečo s upírmi, nie?

stefan a elena: proste najprv nuda nuda nuda.... predstierame, že sa hádame a blablabla ale to pitie krvi na konci bolo, že O-M-G. celkom hot Twisted Evil síce nechápem, prečo sa porezala iba dlani... chápem, že sa asi nechcú opakovať, ale to už aj zápästie mohlo byť viac sexual... dúfam, že sa prepracujú aj ku krku Twisted Evil to by bolo ozaj veľmi sexy sexy sexy Laughing

caroline sa mi pozdáva čím ďalej tým viac. jej to upírstvo fakt prospelo Laughing jak tam nakopala masona Laughing wanna bet? yeah, I do Laughing riadne ho dala Laughing

no zatiaľ teda asi všetko a ja letím na princípy moderného konštitucionalizmu Laughing
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x05 Kill or Be Killed Empty Re: 2x05 Kill or Be Killed

Odoslať  Nemix So október 09, 2010 12:20 am

teda uffff tak jsem to taky dokoukala Twisted Evil a jsem z tohoto dílu taky naprosto nadšená cheers cheers cheers nejen že hurrrááá Jeremy je zpátky - ale on se ještě dá takto dohromady s Tylerem (zavání to slashoidně - ale fakt to tak nemyslím Evil or Very Mad )
odhalení Caroline - to asi chtělo fakt velkou odvahu a je mi jí líto - ale jako postava je mi čím dál víc sympatičtější .....
scéna Liz torturuje Damona - tak ta byla přímo udělaná pro mě - paráda Very Happy Very Happy Very Happy
Damon byl naprosto úžasnej Give Heart Give Heart Give Heart a jak se hezky zachoval.....aaaachhhh

a závěr dílu - OMG, WTF..... tak to jsem nestihla ani valit oči....jsem zvědavá, co z toho ještě bude..... confused

pro mě zatím jeden z nej dílů Embarassed
Nemix
Nemix
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 54
Join date : 28.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Praha

Návrat hore Goto down

2x05 Kill or Be Killed Empty Re: 2x05 Kill or Be Killed

Odoslať  JMMM So október 09, 2010 3:51 pm

Nemám, čo dodať, len že to bola vynikajúca epka. Po trochu rozpačitých troch dieloch (prvý bol veľmi dobrým vstupom) sme sa dočkali epizódy, kde tvorcovia nariedili dobrý pomer romantiky, akcie, prekvapení a vyvolala dokonca veľmi príjemné očakávanie na ten nasledujúci.

Jeremy, jedna z mojich najobľúbenejších postáv, je konečne späť cheers. Asi sa musel trochu spamätať z tých zlámaných väzov Laughing. Caroline sa do úlohy upírky poriadne vžila a občas mám pocit, že si nový stav poriadne užíva. Len tak ďalej. Neskutočne sa mi páčilo, ako nakopla do tých správnych partií Masona, to by som od tej starej absolútne nečakala, keďže predtým to bola len taká ukecaná manekýnka 2x05 Kill or Be Killed 730562. Ale na druhej strane mi jej bolo veľmi ľúto, lebo konečne sa jej matka spamätala a chcela sa hrať na tú vzornú, no po jej odhalení ju absolútne vylúčila zo života a ktovie, možno by jej sama vrazila kôl do srdca Very Sad. Však ani ku Damonovi nebola zhovievavejšia, pričom jej zdôrazňoval, že boli priatelia, aspoň potom ukázal, že priateľstvo pre neho niečo znamená, keď už pre živých nie.
Elena je koza stále, raz Damona nenávidí, potom mu dodá nádej, že toto je Damon, ktorý bol jej priateľom a určite mu nabudúce povie, že čo sa do nej stará, však to, čo bolo medzi nimi je dávno preč.
Chvíľkami mi bolo ľúto aj Masona, myslím, že keby mu po boku stála iná osoba, než Katherine, (nestal by sa samozrejme vlkodlakom, keďže bolo jasné, že to bola ona, kto Jimovi, či ako sa ten fras volal, povedala, že ho Marla podvádza s Masonom) tak by sa so svojím prekliatím naučil žiť lepšie a nebol by taký idiot.
Stefan stále nezaujímavá postava, to bola jedna z mála chybičiek krásy, ktorá tam bola. Asi sa tu nebudem stotžňovať, ale mne sa to jeho sŕkanie krvi nepáči. Je to niečo iné, ako keď Katherine sa učí odolnosti voči železníku, to čo chce urobiť on, je akoby sme sa my učili odolnosti voči čokoláde tým, že si každý deň doprajeme jeden riadok (neviem, ako vy, ale ja by som sa ešte viac tešila na ten riadok, lebo by som vedela, že ho mať budem a vyvolalo by to oveľa väčšiu závislosť, než mám teraz). Odolnosť voči jedu je niečo iné, než voči tomu, čo vlastne milujeme. Aspoň mal byť chlap a povedať, že dobre vie, že je sráč a že by nezvládol ani Masona, keby prišlo do tuhého a nie takéto kktiny vymýšľať.
Som veľmi zvedavá, na čo ten Mesačný kameň slúži, či je prospešnejší upírom, alebo vlkodlakom, alebo dáva nejakú špeciálnu moc. Byť na Tylerovom mieste, spolčím sa s Jeremym a spoločne pátrame, prečo ho vlkodlak chce. Možno by sa popritom dozvedel, že existuje niečo ako liek na jeho prekliatie. Ale hlavne, dočkali by sme sa vytúženého spojenectva na život a na smrť Jeremyho a Tylera, ktoré aspoň ja očakávam už od súperenia o Vicky. Dúfam, že sa to v budúcej epke vysvetlí a že aj Mason príde na to, že Katherine manipuluje každým, aby dosiahla cieľ. Mi to príde, ako keď Damon zavítal do Mystic Falls, tiež nič tu nič tam, ale nakoniec mal plán. To isté aj Kaťa, stále vraví, že prišla po Stefana (chvíľu vravel aj Damon, že mu Stefan chýbal, tak došiel kvôli nemu), ale Mesačný kameň to pekne podvráca.

Som teda oficiálne zvedavá a bola by som ozaj veľmi rada, aby TVD neskĺzol znova do ukecaných pasáží, ako to bolo v predchádzajúcich epkách. Ospravedlňujem sa za slohovú prácu, ale tak, raz vydá, raz nie 2x05 Kill or Be Killed 31764.
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x05 Kill or Be Killed Empty Re: 2x05 Kill or Be Killed

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.