The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2x04 Memory Line

+2
calla
Sue
6 posters

Goto down

2x04 Memory Line Empty 2x04 Memory Line

Odoslať  Sue Pi október 01, 2010 7:56 am

po zhliadnutí tejto epizody má Katherine stále radšej Smile ale na môj vkus v tejto epke bolo strašne málo Damona Very Happy neviem ako vy, ale najradšej by som ho tam mala na obrazovke celý 40 minút Very Happy ok vráťme sa k epke.

epizoda sa mi velmi páčila, i keď tie flashbacky by mohli byť trošku dlhšie ... uprimne ma nezaujímalo ako stefan doprevádzal katherine na ten bál, ale tak to som ja ... naozaj si nemyslím, že Katherine je až tak bezcitná, asi som naivná ked verím, že Stefana stále naozaj miluje ... a nemôžeme poprieť, no teda Stefan to velkodušne popiera, že aj on k nej stále niečo cíti ... scéna medzi Stefanom a Katherine bola veľmi pekná aspoň podla mna ... vtedy som mala pociť, že Katherine naozaj niečo k Stefanovi stále cíti ... ale mala som mu sto chutí vraziť, keď začal mučiť Katherine ... Stefi haloooooooo, je to žena, aj ked upírka, ktorá ti ublížila a tvoje ex ... kde sa podelo tvoje džentlmenstvo? akože obrovský palec dole ...

Stretnutie Katherine a Eleny, toto bol jediný moment, ktorý ma v epizode sklamal, akože WTF!!! neviem ako sa na toto pozeráte vy, ale prišlo mi to príliš krátke, ja vážne neviem, asi som očakávala od tohto momentu viac ... ale som naozaj zvedavá prečo vyzerajú úplne rovnako ... musí byť pre to nejaký rozumne vysvetliteľný dôvod.

Jennino barbeque: Ako Mason pekne vykľučkoval z toho, aby nemusel chytiť, ten strieborný riad Very Happy Very Happy Very Happy neviem či mu mám veriť, tie jeho reči, že nie je Damonov nepriateľ. Nechám sa prekvapiť dalšími epizodami ...

Čo sa mi trochu nepáčilo bolo, ako Katherine naviedla Caroline, aby Elenu uniesla ... proste mi jej bolo ľúto, pretože Katherine by ju mohla bez mihnutia oka zabiť, a to by mi bolo strašne ľúto ... ale v konečnom dôsledku mala Caroline pravdu v tom čo povedala Elene o jej vzťahu so Stefanom ...

Maličká poznámka Very Happy WHERE THE HELL IS JEREMY??? akože nejako mi tam chýba Very Happy hádam sa ho dočkáme v najbližšej epizode.

Tyler a Mason, to je dvojka Rolling on floor lau ako Mason zatlkal, že mu nepovie o tej kliadbe, ale nakoniec vybuchol a povedal mu, že musí zabiť človeka, utratiť život, aby podľahol kliadbe ... pevne dúfam, že sa to nestane Tylerovi ... ale tak uvidíme ... predpokladám, že ten mesačný kameň bráni vlkolakom aby sa premienali čo poviete??? preto ho Mason tak veľmi chce.

to je zatial všetko Smile ak ma niečo napadne ešte sa vyjadrím Very Happy
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x04 Memory Line Empty Re: 2x04 Memory Line

Odoslať  calla Pi október 01, 2010 2:38 pm

aj keď sa mi nepáči, že v posledných častiach je v centre pozornosti hlavne Stefan, táto časť s ním nebola vôbec zlá I love you to ako mučil Katherine a celkovo ako sa snažil získať odpovede...Stefana mám stále v mysli ako toho mrzutého, stále zamračeného brata, ktorý neskryví vlások ani muche, pokiaľ to nie je nevyhnutné. Dnes ma milo prekvapil:) Katherinino rozprávanie bola pre mňa jedna veľká neznáma. (potrebujem titulky a to súrne!Very Happy) a hlavné časti som pochopila Very Happy páčilo sa mi ako to tam zakomponovali, ako nám ukázali tú starú Katherine, akou bola kedysi.
hrozne sa mi páčili jej šaty! Very Happy na to, že to bolo v roku 1864 to spravili ukážkovo Very Happy
čo sa týka toho barbeque...Alarick, Mason, Damon, to je pre mňa smrteľná kombinácia Give Heart Very Happy áno, Damona tam bolo pomenej ale zato mal kvalitné scény, v ktorých nám ukázal prečo ho tak neskonale milujeme Give Heart Very Happy
ten moment Katherine/Elena bol vážne krátky, ale na začiatok to stačilo Very Happy Z Eleny som mala pocit, že ešte minúta a odpadne tam Very Happy chvíľu som dúfala, že tam nabehne Damon a opäť sa predvedie ako dokonalý ochranca 2x04 Memory Line 51955
Sue: tiež ma napadla tá teória s tým mesačným kameňom:)
calla
calla
human
human

Počet príspevkov : 7
Join date : 30.09.2010
Age : 32
Bydlisko : BB okres

Návrat hore Goto down

2x04 Memory Line Empty Re: 2x04 Memory Line

Odoslať  dion-fortune Pi október 01, 2010 3:32 pm

no tak som sa konečne dokopala k tomu si tú epku pozrieť a aj to okomentovať Very Happy niežeby som sa na TVD netešila, ale dnes som sa vygúľala z postele bolo pol jednej poobede, takže ehm Laughing

no dobre k epke... akože katherine aj u mňa stúpa v rebríčku obľúbenosti Twisted Evil čím ďalej, tým ju mám radšej Give Heart a tiež si myslím, že k stefanovi niečo cíti... proste to ako bol ukázaný ten flashback ako sa k nemu vrátila a potom ešte jej súčasná podoba ako si prechádzala tými prstami po perách... to určite nie je len tak. stále si myslím, že sa zachovala nepekne k damonovi a to jej asi nikdy neodpustím (vlastne, žiadne asi tam nemá byť, keďže to je úúúúplne jasné, že to ako damona trápi a trápila jej neodpustím nikdy, nikdy, nikdy Very Happy) ale aj tak ju mám ohromne rada. celá táto epka bola super z veľkej časti vďaka nej Twisted Evil a normálne sa mi s ňou stefan páči Shocked oveľa viac ako keď je s elenou... tam je to furt o tom istom, ale aj to ako vyznal lásku katherine...proste normálne som pozerala, že wow štefi ideš Laughing

čo sa mučenia týka, tak tu sa so Sue nezhodnem. mne sa to totiž ohromne páčilo Twisted Evil presne takéto momenty, kedy je stefan poriadny jerk sa mi páčia, lebo ich je strašne málo a väčšinou je teda boring.... ale keď sa občas zachová takto násilne a proste ako bad boy, tak vtedy ho normálne žeriem Twisted Evil

jeremy chýbal aj mne Sad však na tú opekačku ho tam mohli dať Sad ale alaric bol super Laughing aj keď som sa tešila na nejaké alaric/damon momenty, chápete tie ich hlášky alebo niečo... badass team v akcii a nič Sad teda veľmi málo na môj vkus... ale tak čo už.

veru damona bolo málo... ale zase, keď tam bol tak to stálo za to Give Heart Give Heart Give Heart mne sa veľmi páčilo ako tam zrušil katherine, že on už nežiarli, nie na ňu 2x04 Memory Line 715457 len mi ho bolo tak ľúto, keď na konci sa ukázalo, že ten fight eleny a stefana nebol skutočný... a on sa chudák tak tešil v tom bare, keď to počul... podľa mňa začal dúfať, že by mohol predsa len mať elenu... no som zvedavá ako zareaguje, keď sa dozvie, že mu obaja klamali... sad

mason a tyler sú ozaj super 2x04 Memory Line 737920 fakt sa mi mason páčil ako potom aj damona konfrontoval na tej opekačne... a on podľa mňa ozaj nechcel byť ich nepriateľ, lenže tým, že sa ho damon pokúsil zabiť, tak myslím, že sa na to začal pozerať inak. však to aj damonovi povedal, že si práve vytvoril nepriateľa, takže myslím, že tam ešte určite niečo bude Twisted Evil no a som ozaj zvedavá, že či tyler niekoho zabije, ale ja by som ho rada videla ako vlka Embarassed čo sa kameňa týka, tak neviem... možno ozaj zabraňuje premene a možno má niečo spoločné s upírmi, keďže ho mala katherine... neviem scratch

čo sa týka toho stretnutia eleny a katherine tak som aj ja sklamaná... také to bolo nemastné/neslané.... skrátka som čakala viac Rolling Eyes

no zatiaľ som hádam napísala všetko, čo som chcela Laughing
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x04 Memory Line Empty Re: 2x04 Memory Line

Odoslať  JMMM So október 02, 2010 10:32 am

Musím poznamenať, že Damon to dnes po...l. Absolútne neuvažoval takticky a vytvoril si zbytočne nového silného nepriateľa. Pričom mu Mason zdôrazňoval, že nemá s ním problém. Ale musím uznať, Damon ostáva zlatíčkom aj tak, ale team Damon/Alaric/Mason by sa mi ľúbil neskutočne Give Heart.

Hm, Stefan a jeho "Katherine, nenávidím ťa, prečo si sem do pekla došla". Ja neviem, ako vy, ale Katherine (je síce úplne stopercentne cool a najlepšia ženská postava v seriáli for ever) je krvilačný upír, podobných zabíjali Damon a Stefan bez opýtania. Takže, ak by ju Stefan ozaj tak nenávidel, tak ju nebodne do chrbta železníkom, ale pekne dreveným kolom a je mu jedno, prečo došla, lebo ono to dobré nebude (aj keď musíme pripustiť možnosť, že Kaťa vraví pravdu). Poprípade by to isté urobil v tom kumbálku dole. Z čoho vyplýva, že ju skutočne miluje, čo bolo cítiť aj pri flashbackoch, lebo pri Elene sa tak nikdy nesprával. A ona miluje jeho. Odstreľte ma, ale ten pár sa mi celkom pozdáva, takže bye bye Elena, Stefi ťa vymieňa.

Koho mi bolo absolútne ľúto, bola Caroline. Musí robiť, čo jej iní povedia, pričom si súčasný stav nespôsobila sama. Ale čo vravela, bola pravda, ak si to Elena neuvedomuje, je absolútne blbá, rovnako aj Stefan a tá hádka? Myslím, že to bolo trápne.

Celkovo, epka bola trochu nudná, nestalo sa tam takmer nič podstatné, celý čas bolo len kvákanie a bedákanie. Chcem akciu, chcem posuny.
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x04 Memory Line Empty Re: 2x04 Memory Line

Odoslať  Nemix Po október 04, 2010 10:45 am

tak konečně jsem se dokopala ke shlédnutí tohoto dílu a musím říct - asi jsem zklamaná - já jsem se velkou část dílu nudila Neutral
tak nějak mi přišlo, že flashbacků bylo zbytečně moc - některé tam vůbec nemusely být....co se týká setkání Eleny a Kathrine - tak to bylo fakt trapný - nevím co tím chtěl básník říci....
Stefan je mi opět děsně nesympatickej - jak "mučil" Katherine - tak mi přišlo strašně směšné - nevím, prostě jsem mu to nevěřila...
co se týká Damona - bylo ho tam počertu málo - doufám, že to bude v dalším díle lepší - a já jsem celkem ráda, že si udělal dalšího nepřítele Smile aspoň se bude něco dít Very Happy
a kde se fláká Jeremy - to by mě taky zajímalo Wink
Katherine je mi čím dál víc sympatická a asi jí začnu fandit - ale jak psala Dion, to jak se chová(la) k Damonovi, to jí jenom tak neodpustím...

neříkám, že to byl nejhorší díl, ale rozhodně už jsem viděla lepší....
Nemix
Nemix
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 54
Join date : 28.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Praha

Návrat hore Goto down

2x04 Memory Line Empty Re: 2x04 Memory Line

Odoslať  Sue Po október 04, 2010 10:55 am

tak ja musím povedať, že flashbacky ja zbožnujem preto ich niekdy nie je dosť pre mňa Smile stefan mi zase v tejto epke až tak nevadil

ale omg Damon ... ja viem, prečo chce zabiť Masona, ale tak sa obávam, aby sa to neobrátilo proti nemu nakoniec skončil velmi zle Sad ... hádam to tak nebude
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x04 Memory Line Empty Re: 2x04 Memory Line

Odoslať  Nemix Po október 04, 2010 10:59 am

já flashbacky taky miluju, ale nevím proč, ale v tomto díle mi prostě nějak vadily... Rolling Eyes
Sue ty zase něco víš, co já nevím, a tak nenápadně naznačuješ - ty jsi potvůrka Smile
Nemix
Nemix
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 54
Join date : 28.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Praha

Návrat hore Goto down

2x04 Memory Line Empty Re: 2x04 Memory Line

Odoslať  Sue Po október 04, 2010 11:07 am

vážne neviem, ale tak Damon sa zahráva s ohňom, viem, že Mason sa premiena iba za splnu ale aj tak ... toto sa mi nepáči ved uvidíme Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x04 Memory Line Empty Re: 2x04 Memory Line

Odoslať  bohdy St november 10, 2010 10:44 pm

Musím říci, že i mě po shlédnutí tohoto dílu začíná být Katherine alespoň trochu více sympatická Wink Čekala jsem, že to bude děsná bitch, ale vypadá to, že má Stefana opravdu ráda. Nechápu sice, co na něm žere, já osobně bych brala Damona Twisted Evil Damon mi tam dnes chyběl, bylo ho tam po čertech málo Evil or Very Mad A to, jak vrazil nůž do Masona, bylo jasné, že se dostane do srabu. Teď, aby se z toho zase něják dostal Sad A taky se mi nelíbila ta hádka mezi Stefanem a Elenou. Za 1. žádná hádka to nebyla a za 2. opravdu nechci vidět, až se Damon dozví, že to bylo jen hrané. Chudáček, ten jeho doufající úsměv sad I když vážně nevím, co na té Eleně vidí... 2x04 Memory Line 96476 A nejlepší scéna epky: Barbicue with boys... Co dodat 2x04 Memory Line 805577
bohdy
bohdy
human
human

Počet príspevkov : 23
Join date : 17.10.2010
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice

Návrat hore Goto down

2x04 Memory Line Empty Re: 2x04 Memory Line

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.