The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A little bit of crazyness

3 posters

Goto down

A little bit of crazyness Empty A little bit of crazyness

Odoslať  dion-fortune Ne september 26, 2010 6:12 pm

No tento môj výplod nemá žiaden názov Laughing je to len taký kratký crazy príbeh Laughing neviem, čo ma inšpirovalo k napísaniu niečoho, čo je completely out of my genre... asi fakt, že som chcela vidieť ako niekto vynadá elene a niekoho, kto by ocenil damona... Laughing takže proste to je jedno, vzišlo z toho skrátka niečo, čo vám sem teda hodím. Laughing nie je to nič prevratne super, ale tak enjoy Laughing

Elena otovrila dvere do majestátneho historického domu a zakričala:
„Stefan? Si tu?“
Namiesto jej frajera sa však pred ňou objavila veľmi krásna žena. Mala na sebe iba čierne tepláky a biele tričko na ramienkach, no aj tak vyzerala, že by mohla byť na titulke módnych časopisov. Bola bosá a rozpustené vlasy mala mokré, takže Elena usúdila, že sa pred chvíľou sprchovala.
„Ehm, ahoj, ja som Elena, stefanova priateľka. Kto si ty?“
„Ahoj. Ja som Akasha, ehm Stefan tu práve teraz nie je, ale môžem odovzdať odkaz?“ Usmiala sa na ňu kráska, no Elena sa nenechala odbiť. Niečo na tej osobe sa jej nepozdávalo.
„Nie, to je v poriadku, ja počkám. Čo tu vlastne robíš?“
„No prišla som na návštevu, pochopiteľne.“ Usmiala sa Akasha. Vycítila, že Elene sa nepáči, ale nejako ju to netrápilo. Nedá sa povedať, že by táto školáčka patrila zrovna medzi jej obľúbencov.
„Poznáš Stefana?“
„Stefana, Damona, Katherine... Áno, poznám ich všetkých veľmi dobre.“
„Katherine?“ spýtala sa Elena.
„Uhm, bola to riadna mrcha.“
„Ty si... uhm..“
„Upír? Samozrejme, že som.“
„Nikdy som o tebe nepočula.“
„No to sa nečudujem. Stefan ma nemá veľmi v láske.“
„Prečo?“
„Pretože si myslím, že sa správa ako idiot.“
„Pardón?“
„Počula si dobre. Podľa mňa by mal totálne prehodnotiť svoj vzťah k Damonovi.“
„To akože si na damonovej strane?“
„Elena, zlatíčko, ja som na svojej vlastnej strane. Stefan je cool s tou jeho vegetariánskou diétou a zamračeným výrazom, ale proste na mňa to nezaberá. A na rozdiel od teba som mala možnosť poznať Katherine a zažila som aj oboch bračekov ako ľudí, takže ja viem, aký v skutočnosti obaja sú. A poviem ti, že hoci Damon nie je žiadny svätec nezaslúžil si, čo mu spravila Katherine, ani to čo mu spravil Stefan.“
To sa už Elena naozaj nahnevala. Kto si myslí, že je, takto ohovárať Stefana a ešte sa zastávať toho psychopata?
„Oh, tak to začínam mať silné pochybnosti o tvojej inteligencii. Neviem, či si si všimla, ale Damon zabíja ľudí. Úplne bezdôvodne. Nie je jediný, komu Katherine ublížila, ale ja nevidím Stefana vysávať krv z krku nejakej slečinky. Hej, možno ho Stefan presvedčil, aby sa premenil na upíra, ale nemyslím si, že Damon túto premenu ľutuje. On prenasledoval Stefana celú tú dobu a nenechá ho ani chvíľu na pokoji, aby mohol mať normálny život. Všetko vždy len pokazí a ak ho naozaj mieniš obhajovať, tak potom ťa tu už nechcem vidieť.“
Akasha sa rozosmiala.
„Ty ma tu nechceš vidieť? Zlatíčko, môžeš randiť so Stefanom, ale toto nie je tvoj dom a ty nemáš žiadne právo ma odtiaľto vyháňať. Navyše si vyprosím ten tón. Možno vyzerám ako dvacaťročná, ale ver mi baby, mám oveľa viac než len dvadsať a husy som s tebou tiež nepásla. Navyše s tvojimi skúsenosťami s upírmi, by som povedala, že budeš chytrajšia a nebudeš zbytočne provokovať niekoho, kto ti dokáže zlomiť väzy skôr než mrkneš okom. Ja viem, čo Damon spravil. No viem aj to, že za každou jeho vraždou bol dôvod. A ty si ozaj tá posledná, čo by mala poučovať o tom, čo je správne a čo nie. Viem ako si využila Damona a viem aj to, že ty napriek všetkej tej pretvárke vieš ako veľmi ho tvoje slová dokážu zraniť. Takže netvár sa ako neviniatko a uhni mi z cesty. Práve som si šla spraviť drink, predtým ako si sem tak drzo vtrhla. Slušní ľudia totiž klopú, len tak mimochodom.“
Akasha sa uškrnula a prešla okolo prekvapenej Eleny do kuchyne. Už bolo na čase, aby jej niekto povedal svoje. Práve, keď si nalievala nulku pozitív, opäť sa otvorili dvere a dnu vošli Stefan s Damonom. Stefan sa okamžite zastavil pri Elene, ktorá ešte stále stála v strede chodby ako prikovaná.
„Hej si v poriadku?“ spýtal sa jej.
Damon ich však odignoroval a prišiel za ňou do kuchyne.
„Naozaj by si nemala byť na ňu zlá. Vypočuješ si prednášku od Stefana.“
„Prosím ťa... Niekto jej konečne musel povedať pravdu.“
„Prečo mám pocit, že tá pravda sa nejako týkala mojej osoby?“
„Kedy sa niečo, čo poviem, netýka tvojej osoby?“
Damon sa zasmial.
„Ozaj oceňujem tvoju podporu, ale nie všetci rozmýšľajú rovnako ako ty.“
„No to preto, že sú to blbci.“
„Už ti niekedy napadlo, že možno majú pravdu a ty si tá, ktorá sa mýli?“
„Nie, pretože ja mám vždy pravdu.“
„Och?“
„Netvár sa tak arogantne. Som tvoj jediný spojenec.“
„A jediná ženská, ktorá po mne nejde len kvôli môjmu sexy vzhľadu.“
„Odkiaľ si zobral, že po tebe idem?“
„Ale no tak... 150 rokov si bola vždy na blízku a nech sa deje čokoľvek, vždy sa postavíš na moju stranu.“
„Možno si len myslím, že si zaslúžiš mať niekoho po svojom boku. To neznamená, že sa chcem s tebou vyspať.“
„Uh-uh. A kto je teraz ten, kto nehovorí pravdu?“
Akasha sa pousmiala.
„Okey, okey. Pripúšťam, že si veľmi aktraktívny chlap a nebola by som úplne proti tomu, aby sme spolu strávili noc, ale aj tak to nie je dôvod, pre ktorý ti pomáham.“
Damon sa na ňu úprimne zahľadel a hlasom, s ktorého bolo cítiť vďaku, ale aj smútok, povedal:
„Ja viem.“
Potom sa naklonil a jemne pritiskol svoje pery na jej.
„Ale čo Katherine? A Elena? Myslela som si, že miluješ ich.“
„Katherine som miloval. Veľmi dlho. No uvedomil som si, že ma len využívala, a že nikdy nebude moja a Elena... Elenu som chcel, lebo ju mal Stefan a myslel som si, že ona by dokázala niečo ku mne cítiť, že by dokázala spoznať moje skutočné ja... no to sa nestalo. Ty si jediná, kto ma vidí takého, aký skutočne som. A pokiaľ si ochotná, tak ja by som to rád skúsil.“
Pozeral na ňu očami plnými nádeje a nehy. Takým sa nedá povedať nie. Akasha sa teda naklonila a pobozkala ho.
„Okey. Tak to teda skúsme.“
Keď odchádzali Stefan a Elena boli ešte na chodbe a rozprávali sa. Keď ich zbadali, Stefan sa okamžite oboril na Akashu.
„Potrebujem sa s tebou porozprávať.“
„Ľutujem, ale myslím, že na to už nebudeš mať čas.“ Odvetil mu namiesto nej Damon.
„Prečo?“
„Pretože odchádzame a neplánujeme sa sem vrátiť. Takže bey-bey a láskavo nikdy nepovedz, že som pre teba nič nespravil, okey?“
Uškrnul sa Damon, chytil Akashu za ruku, potom upírskou rýchlosťou vyrazili preč a ostali za nimi len otvorené dvere, prekvapený Stefan a šokovaná Elena...

the end Smile


Naposledy upravil dion-fortune dňa St november 17, 2010 12:18 pm, celkom upravené 1 krát.
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

A little bit of crazyness Empty Re: A little bit of crazyness

Odoslať  Sue Ne september 26, 2010 8:42 pm

jeeeeej , prvá TVD poviedka Smile a vydarená, aspon podla mna Smile kedže som velký zástanca Damona, Akasha sa mi strašne pozdávala Smile trošku by som prijala rozvedenie fightu medzi nou a Elenou Razz ... to by bolo super, ale inak velmi dobré Bow Bow Bow Bow Bow Bow
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

A little bit of crazyness Empty Re: A little bit of crazyness

Odoslať  dion-fortune Ne september 26, 2010 8:43 pm

ďakujem Smile možno sa niečoho podobného ešte dočkáš Razz až ma kopne múza Very Happy jeden nápad by aj bol.... Laughing ešte raz díki Thank You
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

A little bit of crazyness Empty Re: A little bit of crazyness

Odoslať  Sue Ne september 26, 2010 8:46 pm

za málo Smile už teraz sa teším ked ten nápad spíšeš Smile len dotoho Wink
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

A little bit of crazyness Empty Re: A little bit of crazyness

Odoslať  Nemix Pi október 01, 2010 12:32 pm

jééé další povídečka - krátká ale moooc hezká ......
moc se mi líbí, že Damonovi umí říct někdo něco hezkého Embarassed

Sue, Dion: protože jste obě moc nadané spisovatelky, tak pro mě, jako pro vaši fanynku koukejte podobné povídky tvořit dál - jsou super.... Very Happy Very Happy Very Happy
Nemix
Nemix
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 54
Join date : 28.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Praha

Návrat hore Goto down

A little bit of crazyness Empty Re: A little bit of crazyness

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.