The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spoznajte členov fóra

+2
Nemix
Sue
6 posters

Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Spoznajte členov fóra

Odoslať  Sue St júl 28, 2010 11:42 am

Ahojte,
ak ste sa zaregistrovali na tomto fóre, rady by sme o vás vedeli niečo viac. Aké máte záľuby, čo je pre vás typické, vek, čo máte rady a ako ste sa dostali k The Vampire Diaries Smile

Tak začnem Smile
Som Sue, 21-ročná bláznivá holka, ktorá zbožňuje písať poviedky, básne, texty a všetko možné. Rada počúvam hudbu, hlavne rock a gothic metal.

Niekoľko mojich oblúbených vecí:
- obľúbené filmy: Ten Inch Hero, Fallen, Pulse, Step Up, The American Mall, Trója, Nožnicovoruký Edward, A Walk To Remember, The Notebook, P.S. I love you, Dear John
- obľúbené seriály: Supernatural, The Vampire Diaries, Leverage, Pretty Little Liars, Life Unexpected, Glee
- obľúbené kapely, speváčky, spevákovia: Within Temptation, Lacuna Coil, Krypterie, Delain, Tarja Turunen, We are the fallen, Evenescence, Linkin Park, Bad Company, Scorpions, Fall Out Boys, Christina Kane, Carrie Underwood, Seether, Parachute, Jet a mnoho mnoho ďalších Smile.

Sama by som povedala, že ako osoba som veľmi tvrdohlavá a keď si niečo vezmem do hlavy tak ma od toho nikto neodradí.
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Nemix Ut august 10, 2010 10:02 am

OK - když už jsem tu - tak i já se představím Very Happy

Jmenuju se Nemix (Nemi) - tuto přezdívku jsem si vysloužila kdysi dávno na galském táboře (hrály jsme si na Asterixe a Obelixe - proto to X na konci přezdívky tongue ). Je mi 25 ale cítím se na 20 Very Happy a jsem pořádně cáklá geek

Co se týká mojich zálib - tak je toho hoooodně - ale ze všeho nejraději si čtu - momentálně asi nejvíc ujíždím na české spisovatelce Petře Neomillnerové - její pojetí zaklínačů a upíru mě fascinuje - vřele všem doporučuju Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil - no potom taky ráda tančím a zpívám (ale poslouchat se nedám) - zkrátka umím od všeho kousek, ale nic pořádně Smile

Sue píše, že je tvdohlavá - ale já si myslím, že na mě teda rozhodně nemá... Laughing Laughing Laughing

Toliko asi o mě - kdo chce vědět víc, ať se zeptá.... Very Happy Very Happy Very Happy
Nemix
Nemix
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 54
Join date : 28.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Praha

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Sue Ut august 10, 2010 10:06 am

S radosťou ťa vítam na fóre milá Nemix Smile dúfam, že tu stráviš veľa času Wink
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  LittleDevil Ut august 17, 2010 8:55 pm

Tak sa tiež pridám v tom predstavovaní svojej osoby. Very Happy

Ja som LittleDevl alebo LD - len nie LSD, mám 22 rokov Laughing a k tejto prezývke som prišla vďaka kamošom s ktorými sme vymýšľali dajaký nick. Začiatok je z iného nicku a devil to si povedali, že niesom žiadny anjelik a sedí to na mňa (čo teda absolútne nechápem, čo tým chceli povedať Question Shocked )
Medzi moje záľuby patrí v prvom rade kreslenie a maľovanie (pri ktorom sa ako ľaváčka vždy parádne zababrem) , potom knihy (na ktoré v poslednej dobe nejak nemám čas, shame on me Embarassed ), fotografovanie, otravovanie Photoshopu mojimi nápadmi, hudba (hlavne metal a rock Cool ) bola snaha sa naučiť hrať aj na gitare ale vždy som pozabúdala aj tých zopár akordov, ktoré som sa stihla naučiť, samozrejme ešte filmy, seriály a internet. Wink

A takisto sa pridávam do klubu tvrdohlavých. Laughing Laughing
LittleDevil
LittleDevil
human
human

Počet príspevkov : 40
Join date : 17.08.2010
Age : 36
Bydlisko : Sereď

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Sue Ut august 17, 2010 9:17 pm

vitaj medzi nami LD Smile
LAVAČKA???? affraid affraid ako to že som to doteraz nevedela Very Happy Very Happy Very Happy tak aj ja som laváčka ale tak nepovažovala som to za dôležitu informáciu Smile a to malovanie ti ide velmi dobre Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  LittleDevil Ut august 17, 2010 10:46 pm

Vitam a ďakujem za privítanie. Wink
Heeej? No takže nie len klub tvrdohlavých ale už aj klub ľavákov. Laughing Laughing
LittleDevil
LittleDevil
human
human

Počet príspevkov : 40
Join date : 17.08.2010
Age : 36
Bydlisko : Sereď

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Nemix Ne august 22, 2010 2:57 pm

ale tak to je nefér Sad já k vám do klubu leváku nepatřím - doufám, že mi tím u vás nevystanu nějaké problémy Laughing Laughing Laughing
Nemix
Nemix
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 54
Join date : 28.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Praha

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  dion-fortune Po august 30, 2010 9:51 pm

Ahojte!

Tak môj prvý príspevok na tomto fóre venujem svojmu predstaveniu. Mnohí ma možno poznáte z fóra o seriály supernatural, ale pre tých, ktorí nie, tu je pár info o mojej osobe:
- Moje skutočné meno je Andrea, prezývku dion-fortune už mám niekoľko rokov a vznikla, keď som sa ako väčšina pubertiačok v tom čase regovala na pokec Very Happy Dion Fortune bola skutočná osoba a "legenda" vraví, že to bola čarodejnica, takže aj tu cítiť moju lásku ku všetkému nadprirodzenému. Ale kľudne ma volajte dion, dionka, D-F... čokoľvek vám príde prirodzené, len nech viem, že píšete mne Very Happy
- Narodila som sa 16.11.1990, čiže som škorpión a pre tých, čo im nejde matika, mám 19 rokov. V čínskom horoskope som koník Very Happy
- Momentálne študujem právo na UMB v BB, skončila som prvý rok a čo nevidieť mi začne druhý... Právo je jedna z vecí, čo ma bavia fakt veľmi veľmi veľmi a pevne verím, že sa mi podarí školu aj skončiť a v budúcnosti si budem môcť písať JUDr. pred meno a vykonávať povolanie, o ktorom snívam už od detstva.
- Mám viac záľub ako je povolená dĺžka príspevku, ale tak skúsim to skrátiť Very Happy here we go: anime, manga, čítanie, seriály, filmy, hudba, príležitostne písanie, prekladateľstvo, cestovanie a spanie Very Happy
- Konkrétne som zaťažená na Supernatural a TVD- of course, Glee, Leverage, Merlin, Queer as Folk, Torchwood, Castle, Two and Half Men... z hudby je to hlavne KAT-TUN, SS501, Three Days Grace, Linkin Park, Ayumi Hamasaki, Broken Iris, AC/DC, Steve Carlson, Chris Kane, Metallica,... a soundtracky a všetko inštrumentálne, hlavne klasiku mám rada, Bach, Mozart a tak Smile zo spisovateľov je to Stephen King, Bronte sisters, Stephenie Meyer, Jiri Kulhánek, Eoin Colfer, J.K. Rowling... a many many others Very Happy

Dôležitá poznámka: kecám príliš veľa, čo sa prejavuje aj v písanej podobe a čo ste si už možno všimli Very Happy
Dôležitá poznámka 2: som slasher, teda rada párujem mužské postavy, ale nebojte sa nič ohľadom tejto tématiky tu odo mňa počuť nebudete, len chcem byť s vami na čistom Smile

no zatiaľ by hádam aj stačilo lol! any comments, questions?
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  LittleDevil Po august 30, 2010 10:27 pm

Vitaj Dion Wink
Poviem ti, že už začínam chápať ten avatar pri tom dlhočiznom príspevku. Shocked Laughing Laughing
LittleDevil
LittleDevil
human
human

Počet príspevkov : 40
Join date : 17.08.2010
Age : 36
Bydlisko : Sereď

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Sue Ut august 31, 2010 6:39 am

aj ja ťa tu vítam Dion Smile
po našich skypových chatoch aj viem že si riadne ukecané dievča Very Happy ... a vďaka za slash poznámku Smile verím že to dodržíš Wink
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  dion-fortune Ut august 31, 2010 4:28 pm

don´t worry, be happy Very Happy ja som žena môjho slova Very Happy a nič v zlom, ale toto sú ešte krátke príspevky na mňa Very Happy Laughing a hej avatar ma plne vystihuje Laughing
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Sue Ut august 31, 2010 5:41 pm

tak pííííííííííš kludne dlho kolko len chceš Smile dlhým príspevkom sa medze nekladu Very Happy
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  dion-fortune Ut august 31, 2010 8:42 pm

však počkaj začne druhá séria, tak tie moje komenty k epkám Very Happy ja sa rozpíšem, neboj nič Very Happy
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Sue Ut august 31, 2010 8:59 pm

tak si počkaj DEVAT dní Smile a potom sa porozprávame o prvej epke čo už ja teraz viem, že bude preúžasná Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  bohdy Ut október 19, 2010 2:16 pm

Ahoj ahoj ahoj! afro Hlásím se do služby! Někteří z vás mě už znají z spn fóra a kdo ne, tak vězte, že se jmenuji pravým jménem Martina, je mi 25 let a pocházím z malé vesničky Vlčovice, ležící na Moravě. Mezi mé koníčky patří má práce ve školce, mé studium, ale hodně času strávím i nad svými oblíbenými seriály, mezi něž patří Supernatural, True Blood a nově i The Vampire Diares. Ke všemu mě naočkovala nemix, takže děkujte jí. Ale jsem ráda, že jsem mezi vámi. Group Hug

P.S. Přidávám se do skupiny leváků Hi/Goodbye

P.S.S. Sorry nemix, nemůžeš být všude Spoznajte členov fóra 715457
bohdy
bohdy
human
human

Počet príspevkov : 23
Join date : 17.10.2010
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Nemix Ut október 19, 2010 2:22 pm

Bohdy vítej Spoznajte členov fóra 226519
no co k tomu dodat - prostě jsem úžasný manipulátor geek

ale já chci být všude Wink nic to zvládnu - naučím se psát i levou rukou Razz
Nemix
Nemix
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 54
Join date : 28.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Praha

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  JMMM St október 20, 2010 7:47 pm

Neboj Nemix, ja ťa v tom nenechám a pridávam sa do teamu pravákov Group Hug (hm, aj keď ja taký ľavopravák Spoznajte členov fóra 715457)

He, ja som sa doteraz nepredstavila Embarassed. Tak, poniektorí ma poznáte z SN fóra, najmä toho sk. Mám 23 rokov, som tvrdohlavá (ale to nie je relevantná poznámka, keďže tu sme všetky), študujem matiku už piaty rok Spoznajte členov fóra 96476, mám rada seriály, filmy, knihy (všetko o nadprirodzene, takže Stephen King go), ktoré ale úspešne zanedbávam a samozrejme metal (najmä black, death, pagan). Ak ešte niečo, môžete sa pýtať.

Inak, zatiaľ samé baby, nejako sa chalanom medzi nás nechce Evil/Bad/Devilish.
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Sue St október 20, 2010 9:11 pm

pekne vítam všetkých nových členov fora Smile Spoznajte členov fóra 226519 Spoznajte členov fóra 226519 Group Hug Group Hug
dúfam, že sa tu budete cítiť prijemne a budete sem často chodiť Smile

JMMM: tak neviem kde tých chalanov zohnať Very Happy všeobecne je tu málo ludí Sad neviem ako zviditelniť forum aby sa sem registrovalo viac ludí .... vážne netuším Sad ....

ja by som sa rada spýtala, aké sú to kapely Smile lebo ja počúvam tiež metal ... skôr gothic metal ale predsa je to metal Spoznajte členov fóra 715457 ..... asi ťažká otázka Very Happy ale oblúbený film???
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  JMMM Št október 21, 2010 3:34 pm

Tak to teda je dosť ťažké sem nalákať nováčikov, ale snáď sa to nejako rozbehne a myslím, že veľa ľudí ešte o fóre ani netuší.

Film? Je ich strašne veľa, od Svet podľa Prota, cez Constantine a podobne. A metal? Ja rada Mayhem, Satyricon, Arkonu, ...
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Sue Št október 21, 2010 4:47 pm

tak už sama neviem ako zpromovať toto forum, som ho dala aj na FB aj twitter, aj na moju osobnú stránku a stále je tu málo ludí, neviem ako to mám spraviť, nejaké rady??? bola by som vážne velmi povdačná Smile

bohužial ziadnu z tých kapiel nepoznám Sad ale nájdem si na youtube Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Nemix Št október 21, 2010 11:13 pm

takže JMMM vítej - i když psát vítej, když už tu vlastně dávno jsi - není to prapodivné rendeer ale i tak Spoznajte členov fóra 226519
hurrrá nejsem sama pravák - výborně - ale i tak se pro jistotu naučím psát levou, abych nevybočovala Spoznajte členov fóra 890800

Sue - neboj něco vymyslíme, jak forum zviditelnit Razz
Nemix
Nemix
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 54
Join date : 28.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Praha

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  LittleDevil Pi október 22, 2010 7:10 pm

Vitaj bohdy Spoznajte členov fóra 226519 dalsi clen klubu „lavych“ lol!

JMMM: MATIKU??!! Tak toto ma dostalo Shocked ja ju mam teraz len dva tyzdne a som z nej debil Cry

nemix: to ti drzim palce Very Happy ja som mala snahu sa naucit pisat pravou ale vzdala som to Embarassed Very Happy

LittleDevil
LittleDevil
human
human

Počet príspevkov : 40
Join date : 17.08.2010
Age : 36
Bydlisko : Sereď

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  JMMM So október 23, 2010 2:08 pm

No veď hej, som tu takmer od začiatku a že vitaj Laughing.

Sue pozeraj, pozeraj, potom daj vedieť, či sa niečo z toho páči Wink a určite vymyslíme nejakú propagáciu...

LittleDevil no, to sa mi často stáva, ale nie je to až také hrozné Spoznajte členov fóra 304460

Nemix tak poďme sa učiť, som si minule takmer ruku zlomila (jasné, že pravú), tak som myslela, že budem musiť Spoznajte členov fóra 31764
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  LittleDevil So október 23, 2010 2:53 pm

JMMM: no ako pre koho vieš keď o tom nemám ani páru tak je to dosť na dve ci Spoznajte členov fóra 408854 Spoznajte členov fóra 630837 Laughing
LittleDevil
LittleDevil
human
human

Počet príspevkov : 40
Join date : 17.08.2010
Age : 36
Bydlisko : Sereď

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  dion-fortune Ut november 16, 2010 3:14 pm

pekne sa nám to tu rozrastá Laughing a sue netráp sa propagáciou, niekedy je menej viac a uvidíš, že tí ľudia prídu časom sami Wink

vítam všetkých nováčikov Group Hug
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

Spoznajte členov fóra Empty Re: Spoznajte členov fóra

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.