The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Filmy, ktoré ste videli*

4 posters

Goto down

*Filmy, ktoré ste videli* Empty *Filmy, ktoré ste videli*

Odoslať  Sue Ut september 21, 2010 4:55 pm

Tu je miesto, kde môžete odporučiť druhým film, ktorý ste videli a myslíte si že by stál za pozretie. Za poslednú dobu som aj ja videla pár takýchto filmov.

1. STEP UP 3D
Podla mňa je to najlepší diel zo step up filmov, úžasné tanečné choreografie, neskutočná hudba, síce herecké výkony trošku zaostávali za tanečnými ale aj tak sa mi strašne páčil. Film nebol iba o tanci, ale aj o splnených snoch, bolo tam vela myšlienok, nad ktorými sa dá zamyslieť Smile takže kto nevidel tento film, nech sťahuje z netu alebo ešte lepšie chodte do kina, nie sú to vyhodené peniaze ... film vážne stojí za to Smile

2. SOLOMON KANE
Aj toto je jeden z filmov, ktorý si velmi rada pozriem viac-krát a nezunuje sa mi. Kto máte radi filmy o nadprirodzených veciach, tot je film pre vás. Veľmi sa mi páčilo spracovanie Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

*Filmy, ktoré ste videli* Empty Re: *Filmy, ktoré ste videli*

Odoslať  dion-fortune Pi september 24, 2010 12:30 pm

hmm filmy, ktoré by som odporučila... z tých nových určite The Last Airbender a Toy Story 3, keďže obe tie filmy ma rozcítili a proste som z nich bola hotová... step up 3 má nejako neláka, keďže ja nejako extra dance movies nemám rada, ale viac ľudí mi už povedalo, že je to celkom dobrý film, tak možno to predsa len pozriem... ja sa skôr chystám na Inception a Scott Pilgrim, tie vyzerajú dobre Twisted Evil a myslím, že po odporúčaní sue mrknem aj solomon kane Twisted Evil
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

*Filmy, ktoré ste videli* Empty Re: *Filmy, ktoré ste videli*

Odoslať  Sue Pi september 24, 2010 1:42 pm

trailer na last airbender ma naozaj zaujal, len som sa k filmu ešte nedostala nejako ... ale chystám sa to v najbližšej dobe napraviť Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

*Filmy, ktoré ste videli* Empty Re: *Filmy, ktoré ste videli*

Odoslať  LittleDevil Pi september 24, 2010 10:28 pm

hmmm Solomon Kane tak to bol fakt dobrý film tiež by som si to pozrel akedykoľvek znova Very Happy
no a dnes som si konečn epozrela film Púštny kvet ako wow skutočne dobrý filmík musím si zohnať knihu a pekne prečítať bounce
LittleDevil
LittleDevil
human
human

Počet príspevkov : 40
Join date : 17.08.2010
Age : 36
Bydlisko : Sereď

Návrat hore Goto down

*Filmy, ktoré ste videli* Empty Re: *Filmy, ktoré ste videli*

Odoslať  JMMM Pi december 03, 2010 3:20 pm

Chystám sa na Session 9, snáď nebudem sklamaná hodnotením na CSFD, taktiež Čiernočierna tma. No a v poslednej dobe z filmov, ktoré som videla, musím spomenúť Deadline, na tom som sa inak šúľala a film Prophecy, z neho mám dosť zmiešané pocity. Videl niekto?
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

*Filmy, ktoré ste videli* Empty Re: *Filmy, ktoré ste videli*

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.