The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2x01 The Return

4 posters

Goto down

2x01 The Return Empty 2x01 The Return

Odoslať  Sue Pi september 10, 2010 8:59 am

jediné slovo čo ma napadá po pozretí tejto epizódy je OMG affraid affraid affraid affraid affraid tolko zvratov, prekvapení, smutných chvíl, uff ... ani neviem kde mám začať ... aj napriek tomu čo Damon spravil ho lutujem ... Katherine mu povie, že ho nikdy nemilovala, že to bol vždy Stefan a vzápätí mu povie Elena tú istú vetu ... omg ... ja vážne nemám slov ... neodsudzujem ho za jeho činy ... pretože má na to dôvod ... Musím povedať, že sa mi Katherine strašne páčila ako sa s nimi zahráva a koniec? Caroline zomrie alebo bude upírom ??? čo si myslíte? Ja viem odpoved Very Happy kedže som už videla promo na druhú epizódu Smile strašne sami páčila scéna keď bola Bonnie, Matt za Caroline Smile .... a chudák Damon ako si uvedomil, že nepobozkal Elenu ale to bola Katherine ... ach jaj ... a mohli sme zažiť aj badass Stefana Very Happy ked boli s Elenou navštíviť strýka Johna ... taký stefan sa mi páči viac ako ten nudný "stále musím ochraňovať elenu" stefan Very Happy ... už teraz sa neviem dočkať na dalšiu epizodu Very Happy uff to bude dlhý týžden Smile ... ked predýcham epizodu tak isto napíšem aj viac, ale som v šoku práve Very Happy
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x01 The Return Empty Re: 2x01 The Return

Odoslať  dion-fortune Pi september 10, 2010 12:36 pm

no kde začať Very Happy

zostrih epizód sa mi na začiatku páčil aj to, že potom nadviazali priamo na koniec prvej serky a zopakovali tam tú scénu. čo mi prišlo trocha cliché bola elena s nožom pobehujúca po dome Laughing škoda, že jeremy teda nie je upír, ale za to mu to dosť sekne Very Happy

stefan celkom milo prekvapil. presne ako povedala katherine je viac mean a tým pádom aj viac sexy Very Happy tiež sa mi neskutočne páčil jeho rozhovor s damonom, kde mu povedal, že s ním bojovať nebude. myslím, že aj to sa damonovi dostalo pod kožu.

elena bola okey. ale neviem, mňa jej postava proste neskutočne irituje Laughing hlavne sa mi nepáči jej prístup k damonovi, lebo mal aj on pravdu, že na jednu stranu vraví ako ho má rada a podobne a pritom neustále vraví veci, ktoré ho len zraňujú...

katherine bola ppc! ja ju proste milujem Laughing tá jej povaha, že poďme sa hrať... a tie pohľady niektoré, čo hádzala. proste nemám slov Smile

bonnie je moje zlatíčko. tá tiež nemala chybu Very Happy ten rozhovor s damonom v nemocnici, keď ho zrušila, že oni ostanú na tom istom, ale on aj tak caroline pomôže Laughing alebo potom, keď na neho vyskúšala to kúzlo a chudáčika ho rozbolela hlava...

no a damon... akože ako obyčajne najlepšie scény v epke boli s ním. kks mne jeho tak ľúto. najprv zistí, že nepobozkal elenu, ale katherine. elena mu povie, že by ho nikdy nepobozkala. katherine ho zruší, že ho nikdy nemilovala. elena ho odmietne so slovami, že pre ňu to bude vždy stefan.... bože ja ho takého broken zbožňujem! tam na tej posteli, keď sedel a čakal na elenu alebo potom, keď hodil ten pohár do krbu... proste vidieť, že sa neskutočne trápi. a tá koza elena ešte povie, že ho nenávidí...

tyler sa mi tiež páčil Smile aj to ako začal nadväzovať priateľstvo s jeremym... čo sa caroline týka, tak teda neviem čo s ňou bude a úprimne mi to je aj jedno, lebo ona a matt ma proste fakt nezaujímajú Very Happy ale asi skôr dúfam, že zomrie akoby mala byť upír... ale myslím si, že sa stane presný opak a bude z nej vampire Very Happy

ja sa už tiež veľmi teším na ďalšiu epku a hlavne na damona Very Happy emocionálny torturing all the way Smile

ps: ešte sa mi páčilo ako ho katherine nazvala innocent a ja som nadtým nikdy tak nepremýšľala, keďže damon je vždy badass a ten, čo je mu kvázi všetko jedno, ale myslím si, že práve on bude možno ten, kto je viac naivný a citlivý než jeho braček. proste aj teraz, stefan katherine hneď zrušil, zatiaľ čo damon jej stále chcel dať šancu... neviem, ale v hĺbke duše mi príde, že viac "miluje". len bol proste aj dosť zranený a preto je taký, aký je... naozaj má veľmi zaujímavý charakter a som zvedavá, čo všetko sa ešte o ňom v priebehu série dozvieme. ale súhlasím, proste niektoré veci, čo robí by robiť nemal, ale tiež chápem prečo to robí a nemám s tým absolútne žiaden problém. práve naopak, mám ho za to ešte radšej! Very Happy
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x01 The Return Empty Re: 2x01 The Return

Odoslať  Sue Pi september 10, 2010 1:24 pm

dion: tak ja ti môžem povedať, že Caroline bude upírka ... čo mna dosť šokovalo ... presne, počas celej epky Damonovi iba ubližovali na čele s Elenou a Katherine .... mne prijde, že Stefan bude ten badass pri Katherine a potom Damon bude ochraňovať Elenu.

Och Bonnie by som dala v tomto diely medailu, nie pretože ubližovala Damonovi, ale všetky scény s nou boli úžasné, strašne sa mi páčila tá scéna ako prišla do nemocnice a Caroline bola v poriadku. Alebo jej prvé stretnutie s Katherine.

Na Katherine nemám slov, tá scéna kde povedala Damonovi, že ho nikdy nemilovala tak bola asi najlepšia z celej epizódy ... To napätie medzi nimi I love you proste krása ... ako sa zahrávala so Stefanom ... OMG dalšie ...

Mna dostala Jeremyho hláška "That means i´m not a vampire" či také dačo povedal Very Happy Very Happy a ako mu tam stefan strelil na začiatku ked mu dohováral, proste vtedy som mala chuť preplieskať ja stefana Very Happy

ja som po celý čas damona tak lutovala Sad proste on na sebe nechce dať poznať aký je zraniteľný, ale sám dobre vie, že je. a tie jeho zničujúce pohľady ... ach ... vtedy som ho mala sto chutí ho objať Razz ...

elena sa mi velmi v tejto epke nepáčila ... proste povie damonovi že jej na nom záleží ale v zápäti ho nenávidí, akože ja som tiež pozerala že WTF! ked zlomil Jeremymu väzi, ale tak skúsme ho pochopiť, ja chápem prečo to spravil ... ma hrozne vytáčala v tejto epke

mne sa tiež aj Mason páčil Smile dalšia postava na ktorú bude radosť pozerať Very Happy ako ukludnoval Tylera a hovoril mu o tom prekliatí Lockwoodovcov Smile proste dalšia rodinka ktorá má temnú históriu Twisted Evil
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x01 The Return Empty Re: 2x01 The Return

Odoslať  dion-fortune Pi september 10, 2010 2:28 pm

sue: no však samozrejme, že z nej bude upír, takú radosť, aby ju zakillovali hneď na začiatku mi nespravia Laughing niežeby som ju nemala rada, ale tak zase brala by som jeremyho ako upíra 100krát radšej ako ju Laughing len som zvedavá, že ako na to zareaguje bonnie s jej veľmi prívetivým názorom na upírov a či caroline ostane s mattom alebo bude viac divokejšia. možno aj s damonom tam zase niečo dajú... keďže on je na dne a neviem teda, ako sa ostatní postavia k novej caroline... som zvedavá Laughing

bonnie bola fakt super Smile presne ako vravíš. aj v nemocnici, aj pri katherine, len vieš čo je zaujímavé? že, keď sa bonnie rozčuľuje na damona, tak mi to príde zlaté a hodí sa mi to k jej povahe, ale keď to robí elena, tak mi vrie krv v žilách Laughing

mne sa páčila jeremyho hláška "damn" Laughing zdieľam s ním rovnaké pocity Laughing mne sa práveže to, že ho stefan preplieskal páčilo. neschvaľujem to a máš pravdu, že by som v tom čase najradšej strelila ja jemu jednu za to, že siahol tou svojou paprčou na nášho milovaného jeremyho, ale zase to podfarbuje stefanovu badass stránku a celkovo jeho novú viac evil povahu, takže v tomto smere sa mi to páčilo Smile

ako mne sa elena veľmi ojedinele páči Laughing ale v tejto epke to bola fakt hrúza des... proste toto ma na nej rozčuľovalo aj v prvej sérií. musíme pomôcť damonovi, neznášam damona, prečo sa neudobríš s damonom, chcem damona preč... proste sa nevie rozhodnúť a strašne mu ubližuje. navyše sa bojím, aby sa teraz aj stefan zase nerozhodol pridať na stranu eleny a predsa len sa bratovi otočiť chrbtom... myslím, že damon síce stefana mmt nemá veľmi v láske, ale aj tak ho potrebuje, keďže ženské, ktoré miluje sa na neho vy.... a ak mu vynadá ešte aj stefan, tak fakt neviem, čo s damonom bude...

aj mne ho bolo strašne ľúto a tak by som ho vyobjímala, že aj keď je upír, tak by mu kosti pukali Laughing tie jeho pohľady... také zmučené Sad ian to zahral fenomenálne. myslím, že to boli jedni z naj momentov damona. a to, že zlomil väzy jeremymu by som tragicky nebrala, lebo ja si ani nemyslím, že ho chcel zabiť, skôr mu chcel dať to, po čom jeremy túžil a spraviť z neho upíra. hej, hlavný dôvod bol naštvať elenu, ale aj tak... neviem, ale ja sa za toto na neho nemôžem hnevať. ďalšia irónia, lebo stačí, že sa stefan jeryho dotkol a mala som na neho ťažké srde a damon ho zabije a mne to nevadí Laughing myslím, že na tej zaťaženosti a slepej láske voči istým postavám predsa len niečo bude Laughing

a jj, mason bol tiež dobrý Twisted Evil celkom schopná nová postava, som zvedavá čo z neho ešte nakoniec bude Twisted Evil
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x01 The Return Empty Re: 2x01 The Return

Odoslať  JMMM So september 11, 2010 2:03 pm

A už som epku pozrela aj ja Smile. Ako začať. Súhlasím s babami, že Damon a jeho zmučený pohľad boli na nezaplatenie a keby chcel utešiť, tak sa dobrovoľe hlásim Wink. Čo sa týka Bonnie, ja ju nejak nemusím, je mi strašne protivná, aká je namyslená a sebavedomá. Je to zvláštne, ale práve toto sa mi na Katherine páči, možno to bude tým, že je viac cool, ale Bonnie mi príde taká koza, no čo už.

Ja som tiež chcela Jeremyho ako upíra, ani tú radosť mi neurobili, ale že to urobia z Caroline, tak to som nečakala. Ale ju som za upírku nechcela, lebo jej naivná, blbá povaha sa mi páči a ktovie čo tá túžba po krvi s jej nevinnosťou urobia. Keď som už pri tej nevinnosti, tak mne vo flashbackoch vždy pripadal Damon ako ten, ktorý je humanista, citlivka a no proste emocionálny chalanisko, ktorý mal len smolu a stretol bitch Kaťu. Myslím, že je vo vnútri stále taký istý a to je dôvod, prečo zlomil Jeremymu väzy. Nemyslím, žeby chcel ublížiť Elene, alebo Jeremymu, ale skôr cítil ako trpí a vedel, že ak to vypne, bude to v pohode a chcel to dopriať aj zlatíčku Jerymu.

Ale Elena, no to bola jedna blbá bitch. Stále vraví, ako by Damona nikdy nepobozkala, pričom všetci vedia, že to medzi nimi iskrí. Vie, že mu to spôsobuje bolesť a on je momentálne v dosť sprostej situácii, ale ona ho nepovzbudí, pričom samozrejme nezabudne dodať, ako ho má rada, že sú priatelia a iné bullshity. A keď potom povedala tie isté slová Damonovi ako Katherine, bolo mi ho nesmierne ľúto. A Stefanovi stále dávajú tvorcovia hrať desiate husle, tak netuším, kedy by som si ho mala akože obľúbiť. Ale povahou mi príde dosť ako Bonnie, čo ma neskutočne štve, pretože svoju moc neváhajú obaja využiť na nie príliš najčestnejšie vecičky, ale popritom sa tvária, akí sú spasitelia sveta. Som teda zvedavá, do akej pozície sa pridá Tyler a Caroline. A ktorú stranu podchytí tiež Alaric, ktorý mi v tejto epke neskutočne chýbal.

Suma sumárum, začiatok sezóny viac než len slušný, malo to grády. Takže, som celkom spokojná.
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

2x01 The Return Empty Re: 2x01 The Return

Odoslať  Sue Po september 13, 2010 1:24 pm

ja som túto epizodu pozerala ešte raz v sobotu, a joj ako som penila pri Elene ... a strašne sympatizujem s Katherine, aj po tom čo spravila ... kiež by zviedla Stefana na zlé chodníčky Twisted Evil viem viem Very Happy že to znie akoby som chcela aby bol ako damon ale tak neviem čo na nom elena vidí ... a chudák damon iba chcel jeremymu splniť želanie a elena ho za to nenávidí.

uprimne neviem čo si mám myslieť, o tom, že caroline bude upír. v knihe to bolo totálne inak, a neviem čo na to povedať, pretože k jej povahe byť upírkou sa maximálne nehodí ... ak ju damon náhodou zabije, tak to bude zase nenávistných rečí Sad

ale strašne moc sa mi zapáčil Mason ... akože dosť zaujímavá postava Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x01 The Return Empty Re: 2x01 The Return

Odoslať  dion-fortune Ut september 14, 2010 9:32 pm

no ja musím zareagovať na koment JMMM, lebo ma fakt zabil Laughing Laughing Laughing tak som sa nasmiala Laughing bože ty si mi úplne ako zo srdca hovorila a ešte ako si to super podala Laughing Laughing Laughing kks ja nedýcham Laughing tie hlody, čo si tam dala Laughing Laughing Laughing že stefan hrá desiate husle a kedy sme si ho mali akože obľúbiť Laughing Laughing Laughing no koniec toto Laughing Laughing Laughing fakt. až na tú bonnie, ktorú ja mám teda veľmi veľmi veľmi rada, s tebou na 100% súhlasím Smile

čo sa caroline týka, tak nič v zlom, ale ja dúfam, že otrčí kopytá a super duper by bolo, keby ju zakilloval stefan, no lenže mne sa málokedy splní, čo chcem, väčšinou mi zabijú obľúbené postavy, takže čakám kedy zomrie jeremy alebo bonnie Laughing a tie, čo neznášam sa tam promenádujú akoby nič celé série, takže mne bolo hneď jasné, že karolínka bude upír, lebo spraviť mi takú radosť, že by ju hneď zabili, to producenti predsa nemôžu takto prudko znížiť moje štatistiky Laughing

dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x01 The Return Empty Re: 2x01 The Return

Odoslať  Sue St september 15, 2010 3:15 pm

mne práveže, zabíjajú oblúbené postavy Sad na čele s Vicky a Annou .... proste omg Sad ... ja neviem či chcem caroline mrtvu, už iba kvôli Mattovi .... ale ked ju zabijú tak pevne dúfam, že to nebude damon, lebo to by bolo až privelké sústo ...

a ešte sa mi straaaaaaaašne páčilo ako sa Bonnie a Damon medzi sebou doťahujú Smile možno nakoniec to nebude až také zlé medzi nimi Very Happy ale zase Bonnie v dalšej epke spraví niečo riadne šokujúce ... tak dúfam, že D bude alright Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x01 The Return Empty Re: 2x01 The Return

Odoslať  dion-fortune Pi september 17, 2010 7:41 am

no hej bonnie a damon je fakt super pairing Smile no a ak sa niečo má stať v dnešnej epke, na ktorú sa už celá trasiem, tak ja dúfam, že damon nebude v poriadku Laughing torturing forever Laughing

no ja som vicky nejako prevratne rada nemala, ale tiež ma mrzelo, že ju zabili a annu som zbožňovala, takže ako som písala predtým, väčšinou to schytajú moje obľúbené postavy Sad
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

2x01 The Return Empty Re: 2x01 The Return

Odoslať  Sue Pi september 17, 2010 7:51 am

možno nakoniec bonnie s damonom skončia spolu Very Happy no ja práve pozerám tú epku, tak som moc moc zvedavá Very Happy nebudem nič prezrádzať Smile Smile

presne Sad to nám robia ako naschvál, že nám zabíjajú oblúbené postavy Sad
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

2x01 The Return Empty Re: 2x01 The Return

Odoslať  bohdy Ne november 07, 2010 7:03 pm

Tato epka byla na úvod nové sezóny vážně bombastická Evil/Bad/Devilish Mělo to grády. Ale postupně... Bylo mi vážně líto chudáčka Damona sad Říct mu to samé Katherine i Elena, to je fakt síla. Já bych ho brala všemi deseti Give Heart To, co udělal na závěr Jeremymu... Neomlouvám to, ale na druhou stranu ho trochu chápu. Byl naštvaný a zhrzený a prostě v ten moment vypnul a byl to ten starý Damon, bez citu, a prostě se chtěl pomstit Eleně. Samozřejmě tím jejich vzájemný vztah totálně zazdil. Myslím, že od této epky už to nebude ten Damon, co býval Cry Ta bitch Katherine je ale fakt dobrá. Ty její pohledy mě dostávaly. A to co udělala Caroline, ne že by mi to extra vadilo, tuhle "blbou blondýnu" zrovna dvakrát nemusím... Zato Elenu nemusím od začátku. Taková husička "nikomu nechci ublížit", to fakt není můj šálek kávy Suspect A Stefan, ten je taky takový "neslaný nemastný", takže když se v nemocnici vrhnul na Johna, bylo to docela osvěžující. A na závěr Bonnie, tu holku nijak zvlášť nemusím. Ze začátku mi byla daleko víc sympatičtější, ale teď, když je v ní tolik zloby se chová jinak. A zvlášť se mi nelíbí její "torturing Damon" 2x01 The Return 408854 To fakt nemusím. Takže celkově epka super a už se těším na další Hi/Goodbye
bohdy
bohdy
human
human

Počet príspevkov : 23
Join date : 17.10.2010
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice

Návrat hore Goto down

2x01 The Return Empty Re: 2x01 The Return

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.