The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tyler Lockwood

2 posters

Goto down

Tyler Lockwood Empty Tyler Lockwood

Odoslať  Sue Št september 02, 2010 8:19 am

Postupom času, som si ho nejako oblúbila Very Happy a neskutočne sa teším ked sa premení na vlkolaka Smile druhá séria sa bude niesť v znamení Lockwoodovcov Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Tyler Lockwood Empty Re: Tyler Lockwood

Odoslať  JMMM So september 04, 2010 3:56 pm

Podobne aj ja. Kým bola v hre Vicky, som ho nemusela, lebo to bol ozaj kretén, ale potom, neviem, nejako zosprávnel... Hehe, dúfam, že to bude klasika a s upírmi sa vlkodlaci nebudú mať veľmi radi...
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

Tyler Lockwood Empty Re: Tyler Lockwood

Odoslať  Sue So september 04, 2010 7:54 pm

takto ti viem zaručiť, že sa nebudú mať radi, a niekde som čítala, že Tyler bude mať románik s Bonnie Smile mne sa to zdá ako pekná kombinácia Smile a som velmi zvedavá ako Michael zahrá Tylerovu premenu Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Tyler Lockwood Empty Re: Tyler Lockwood

Odoslať  JMMM Ne september 05, 2010 1:58 pm

Bude to zaujímavé... som tiež zvedavá, či sa bude vedieť kontrolovať, alebo o sebe nebude tušiť, ako to bolo napr v SN a epke Heart... asi by som bola radšej, keby to mal pod kontrolou, aj keď nejaká tá zvýšená agrasivita mi vadiť rozhodne nebude Smile ... na ten románik som zvedavá a celkom to aj chápem, keďže Bonnie nenávidí upírov, tak sa asi spočiatku proti nim spiknú a neskôr zistia, že majú spoločné aj niečo iné...
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

Tyler Lockwood Empty Re: Tyler Lockwood

Odoslať  Sue Ne september 05, 2010 2:40 pm

myslím, že čarodejnice a vlkolaci budú spojenci ..... tak objaví sa jeho ujo a ten ho bude učiť, takže myslím, že tyler bude z tých čo sa bude vedieť kontrolovať Smile ... trošku agresivity by som aj ja zniesla Smile to by bolo celkom fajn Smile ... ja by som bonnie aj tylerovi dopriala Smile znie to velmi dobre ... Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Tyler Lockwood Empty Re: Tyler Lockwood

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.