The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aj lovec má v duši romantika - TVD/SPN crossover

2 posters

Goto down

Aj lovec má v duši romantika - TVD/SPN crossover Empty Aj lovec má v duši romantika - TVD/SPN crossover

Odoslať  Sue St august 11, 2010 6:51 pm

Pokúsila som sa zlúčiť dva seriály do jednej poviedky. V tomto prípade sú to The Vampire Diaries a Supernatural Smile prajem vám príjemné čítanie

*Aj lovec má v duši romantika*

Damon ležal na posteli a pozoroval ako jeho drahá polovička spí. Cez závesy presvitali do izby prvé slnečné lúče. Jemne pohladil Eve po líci. „Dobré ráno,“ šepol jej do ucha.
„Ránko,“ šepla s úsmevom na tvári, no stále so zatvorenými očami. Damon sa postavila a rozhrnul závesy.
„No tak zlato, chcem ešte spať.“ Nepovedal ani slova, len rýchlym pohybom ju vzal do náručia.
„Si tak sladká, keď sa rozčuľuješ,“ usmial sa a vtisol jej na pery nežný bozk.
„Čo chceš dnes robiť?“ spýtal sa s úsmevom na perách. Vtom momente ako to dopovedal, Eve zabrnčal mobil so smskou. Rýchlo ju prečítala a odložila mobil na stolík.
„Kto to bol.“ Damon podozrievavý pohľad spočinul na Eve.
„Michelle, pamätáš si ju? Deanova priateľka.“ „A čo chcela?“ neprestal vyzvedať. Eve sa na neho šibalsky usmiala.
„Nič dôležité,“ žmurkla na neho, „Idem pod sprchu. NIEŽE mi budeš prechádzať smsky.“
Výstražne vztýčila prst a zmizla za dverami kúpeľne. Damon ležal na posteli a čakal na Eve. Vo vrecku mu zavibroval mobil. Rýchlosťou blesku ho vytiahol a pozrel na obrazovku. DEAN. „Prosím.“ „Ahoj, človeče. Nemáš chuť si večer vyraziť?“ Damon pozrel na dvere kúpeľne.
„Ja neviem,“ šepol potichu.
„Čo sa deje?“
„Eve je divná, má predo mnou tajnosti.“ Damon znel ustarane. V telefóne sa ozval smiech.
„To nie je vôbec smiešne. Nechci aby som za tebou prišiel a vykrútil ti krk skôr ako stihneš čo i len syknúť.“ Dean sa stále neprestal smiať.
Po chvíle stíchol a vážnym hlasom povedal: „Ty nechci aby som šiel po tebe. Eve by sa to isto nepáčilo a porušil by som sľub čo som dal Michelle.“
Damon stíchol. Po chvíľke sa Dean ozve.
„Damon počúvaj, som si istý, že so Eve je všetko v poriadku.“
„Nechcela mi povedať čo jej písala Michelle.“
Nedal sa oblomiť Damon a stále si staval hlavu proti múru. Dean sa opäť rozosmial.
„Ok, keďže jej Eve ešte neodpísala, tak preto ti volám ja. Čo robíte večer?“
Damon sa zatváril začudovane a potom pomaly povedal.
„Zatiaľ nič.“
„Čo keby sme si vyrazili my štyria? Bola by to sranda, a baby by sa trochu odreagovali.“
Damon bol chvíľu ticho. Dean by mu skazil všetky plány. Už viac ako týždeň nelovil a dni kedy bolo pre neho samozrejmosťou piť Eveinu krv sú dávno za ním. Počul šťuknúť kľučku na dverách.
„O siedmej v bare,“ povedal rýchlo a zložil.
***

Dean iba nechápavo hľadel na svoj mobil, keď do izby vošla Michelle.
„Čo sa deje drahý?“ usmiala sa a vtisla Deanovi na pery nežný bozk. Namiesto odpovede si ju Dean stiahol k sebe a vášnivo pobozkal.
„Ehm,“ usmial sa, „volal som Damonovi, čo s večerom a bol divný. Podozrieva Eve z niečoho, ani sám asi nevie z čoho. Že mu niečo tají.“
Michelle sa z chuti zasmiala.
„Akoby nevedel, že je pre ňu ten jediný. Och Damon.“
„Musíme, mu to vyhovoril,“ šepol Dean a privinul si ju tesnejšie k sebe, že tlkot ich sŕdc splynul v jedno.
„Dean.“
Nepovedal nič, iba sa zahľadel do Michelliných čokoládových očí.
„Mal by som ísť zlato. Sam ma už isto čaká.“
„Ach Sam, ako vždy.“ pomyslela si.
„Dobre,“ usmiala sa. Posledné dni trávil Dean so Samom, vraj riešili ďalšiu záhadu. Domov chodieval podráždený a bez chuti na akúkoľvek zábavu.
„Kedy sa vrátiš?“ Pozrela na neho, keď si cez plece prehodil koženú bundu. Dean si povzdychol. „Do večera som tu, ak by som to nestíhal stretneme sa o siedmej v bare. Príde aj Eve a Damon.“
Po týchto slovách Dean ešte Michelle objal, na pery jej vtisol ospravedlňujúci bozk a už ho nebolo. Michelle pozerala ako Impala mizne za rohom.
„A takto je to každý deň,“ povzdychla si. Mala celý deň pred sebou. Dean sa nevráti skôr ako večer.
***

Zhrabla kľúče od svojho čierneho novučičkého Ferari, ktoré dostala od Deana na ich 5-te výročie a nabrala smer „Byt Eve a Damona“. Zaparkovala svoje autíčko a zaklopala na dvere. V sekunde jej otvoril Damon.
„Michelle,“ pozrel na ňu prekvapene. Bez slova vošla dnu. Dni, keď nebol Dean doma trávila v spoločnosti Eve a keď mal Damon náladu tak aj on sa k nim pridal.
„Ahoj,“ pozdravila ju Eve a objala.
„Zas je preč,“ ticho poznamenala. Pri pohľade na Michelle, Evein úsmev opadol z tváre.
„Ja vás tu nechám.“ Damon už bol na odchode.
„Kam ideš?“
„Loviť.“
„TO SNÁĎ NEMYSLÍŠ VÁŽNE!!!“ skríkla Eve.
Ruky zaťala v päste a svoj pohľad upierala priamo na Damona.
„Zlatko upokoj sa,“ usmial sa Damon, očividne pripravený, si nájsť tú správnu výhovorku pre jeho nadchádzajúci čin.
„Ako to môžeš? Sľúbil si mi ...“ Nedopovedala. V tom momente jej to došlo. Nie je už pre neho dosť dobrá.
„Nelovil som už vyše týždňa. SOM UPÍR. Zabúdaš?“
Michelle iba ticho stála pri Eve.
„A čo ja? Moja krv ti už nestačí?,“ šplechla mu do tváre.
„Musím ísť,“ povedal sucho a zmizol rýchlosťou blesku. Eve iba ticho stála. Nezmohla sa na slovo a do očí sa jej hrnuli slzy. Láska bolí, ale Damonovi bezvýhradne verila. Michelle ju tuho objala. No objatie malo opačný účinok. Slzy sa začali kotúľať po Eveiných lícach nezadržateľnou rýchlosťou.
„Je mi to ľúto,“ šepla Michelle.
„Ja som vedela, že to raz príde, ale ...,“ hlas sa jej zlomil.
Iba ticho sedeli na posteli. Minúty sa vliekli ako piesok v presýpacích hodinách. Zrazu sa Eve postavila.
„Nebudem tu iba tak sedieť a čakať pokým sa vráti. Vyrážame!,“ vyčarila falošný úsmev.
„Počkaj, naozaj chceš odísť? Damon bude zúriť.“
„Vieš, po tom čo spravil, nebudem tu iba tak sedieť. Zavolaj Deanovi, že budeme už v bare.“ Michelle hneď vytočila Deanove číslo.
„Zlato deje sa niečo?“ Michelle sa ticho pousmiala.
„Nie Dean. Iba, aby si ma nehľadal doma. S Eve ideme už do baru.“
„A Damon?“
„Toho ani nespomínaj. Stretneme sa tam. Ahoj.“
„Ľúbim ťa,“ šepol.
„Aj ja ťa ľúbim.“ Michelle sa otočila ku Eve.
„Vybavené. Poďme.“
***

Nastúpili do Michellinho auta a šli do baru, ktorý im bol viac než známy. Zaparkovali pred „Hot Hunter“ a išli dnu. Sadli si k baru a objednali si dvojitú tequilu.
„Na život.“ Zdvihli poháre a vypili. Objednali si ďalšie. Čas v bare rýchlo ubiehal a ani sa nenazdali bol večer. Čoskoro tam ostali iba samé dve a čakali na svojich miláčikov.
„Myslíš, že Damon príde?“ spýtala sa Michelle po x-tom poháriku tequili. Eve sa na ňu iba pozrela. „Pochybujem, a myslím, že by som mala nechať teba a Deana samých.“
„PRESTAŇ!!! Budeš tu s nami. Zabavíme sa. Zabudneš,“ usmiala sa.
„Onedlho by mal prísť Dean.“
„Pravdupovediac, nemám veľmi náladu na zábavu Michelle Asi je koniec medzi mnou a Damonom. Chápeš, bola som mu najskôr dobrá a teraz si ide iba tak loviť. Mňa úplne ignoruje. Sotva sa so mnou rozprával. Uff, to som dopadla. Zaľúbiť sa do upíra.“ Michelle sa potichu pousmiala.
„Vieš, že by sa Dean mohol vydať po ňom? Damon by si veľmi rozmyslel, s kým sa zahráva.“ Žmurkla a vypila ďalší pohárik tequili. Eve sa nad tou predstavou pousmiala. Pomaly zabúdala na to čo sa stalo. Možno mohla za to tequila, ktorej množstvo sa už nedalo spočítať, alebo to bolo niečím iným? Michelle pozrela na hodinky. „Sedem,“ usmiala sa. Otvorili sa dvere na bare a dnu vošiel Dean. Prišiel k Michelle. Pobozkal ju na pery a usmial sa. Eve venoval milý pohľad a priateľské objatie. „Kde je Damon?“ Obe dievčatá mlčali.
„Ten sukyn syn.“
„Dean,“ napomenula ho Michelle.
„Prepáč zlato, ale. Čo ti spravil?“ pozrel sa na Eve, ale tá iba pokývala hlavou.
„Počuj, nechajme všetko tak a zabávajme sa. To čo sa stalo medzi Eve a Damonom môže ísť bokom.“ Dean sa usmial.
„Takže, čo pijeme?“ Eve a Michelle sa začali smiať. To bol celý Dean.
„TEQUILU.“
„Takže, aký si mal deň?“
„Bežný deň so Samom, však viete. Nič mimoriadne,“ povedal a odvrátil zrak.
„Dean, deje sa niečo?“ pohladila ho Michelle po líci.
„To je na dlho a nechcem vám dievčatá kaziť deň.“
„Deň už máme pokazený, aspoň ja. Takže DEAN čo sa deje.“ Dean stále zaryto mlčal.
„Najskôr mi povedz čo sa stalo s Damonom a ja vám možno potom poviem o Samovi.“ Eve zagúľala očami. „Dobre. Takže. V skratke. Prišla Michelle a Damon sa kamsi chystal. LOVIŤ. Hovoril, že už vyše týždňa nelovil. Chápeš to? Akoby mu moja krv nestačila. A pritom mi sľúbil, že už nebude loviť. Mám pocit akoby mi celý čas klamal. Využíval ma.“ Slová sa Eve sypali z úst nezadržateľnou rýchlosťou. Michelle s Deanom iba potichu počúvali.
„Ten sukyn syn. Čo si o sebe myslím?,“ vyletel Dean, „nech si ma neželá, keď sa mi dostane do rúk.“ Dean zatínal ruky v päste. Hnev, ktorý sálal z jeho tváre bol citeľne prítomný. Michelle mu položila ruku na plece a zašepkala:
„Zlato Eve týmto nepomôžeš.“ Dean sa jej zahľadel do očí, dobre vedel čo svojimi slovami myslela. „Takže Dean, čo sa stalo so Samom?“ Dean zagúľal očami a vypil ďalší pohárik tequilly.
„Nič mimoriadne,“ povedal potichu ale jeho pohľad prezrádzal niečo iné.
„Tvrdohlavý ako vždy,“ zamumlala si Eve popod nos.
„Máš dosť problémov aj bez toho aby si počúvala moje. Som v pohode.“
„ Nás klamať nemusíš Dean. Čo spravil Sam? VYSYP TO!!!“ Dean zaťato mlčal. Svoj pohľad uprel von oknom kamsi do diaľky.
„Zase Ruby! Keď som prišiel za ním bola znovu tam, akoby ho nenechala ani na chvíľku samého. Sam je divný posledné dni. Utiahol sa do seba. Nechce sa so mnou vôbec baviť a keď príde Ruby, akoby sa mu celý svet rozjasnil. Tá démonka mu počarovala a ja nedokážem robiť proti tomu nič. Sam si nedá poradiť.“ Sklopil oči a ďalší pohárik s tequillou bol preč.
„Pokúšal som sa s ním o tom rozprávať, ale stále sa Ruby zastáva.“ Obe dievčatá Deana objali. Po líci mu stiekla slza.
„Odkedy som sa vrátil z pekla mám pocit akoby som Sama vôbec nepoznal. Sakra! Chcem vedieť čo sa tu dialo keď som tu nebol! MUSÍM to vedieť,“ skríkol. Michelle ho tuho objala.
„Donúť ho rozprávať sa s tebou. Nemôže to takto ostať Dean. Čoraz viac sa ti bude vzďaľovať. Obe vieme ako ti na Samovy záleží. Nenechaj to iba tak.“ Michelle položila ruku Deanovi na plece a pritúlila sa k nemu. Dean ju chytil za ruku.
„Myslím, že bolo dosť týchto rečí. Nemali by sme sa zaťažovať týmito problémami, aspoň nie teraz. Dáte si ešte tequillu?“ žmurkol na ne Dean. Očividne chcel prejsť na inú tému, aby nemusel myslieť na Sama a čo sa okolo nich deje. Minúty leteli ako blesk. Už bola takmer polnoc, keď Eve zazvonil mobil. Pozrela na obrazovku. DAMON. Zagúľala očami. Nezdvihla. Ďalej sa rozprávala s Michelle a Deanom, keď v tom sa rozleteli dvere na bare a v nich stále Damon, očividne v nie najlepšej nálade. Prišiel k Eve a zdrapil ju za zápästie.
„Prečo mi nedvíhaš telefón? Vieš vôbec koľko je hodín?“ Damon sťažka dýchal, ale Eveinu ruku nepustil. „Au, Damon pusti ma, to bolí.“ Ale Damon ani o kúsok svoje zovretie nepovolil. Eve nechápala, čo to do neho vošlo. Nikdy sa k nej takto nesprával. Za celý čas čo boli spolu, čo sa poznali, nikdy na ňu nezdvihol ruku, nikdy jej neubližoval, ale zdalo sa, akoby sa v ňom niečo zlomilo. Predsa je upír a má svoje pudy, inštinkty. Do očí sa jej začali tisnúť slzy. V mužovi, ktorý stál pred ňou nespoznávala Damona, do ktorého sa zaľúbila. Muž stojaci pred ňou bol pre ňu cudzinec. „Damon, okamžite ju pusti.“ Dean vyskočil zo stoličky a bol pripravený svoju kamarátku brániť. Damon nereagoval, akoby sa Deanove slová k nemu nedostali. Damonove zovretie už bolo neznesiteľné a Eve sa na ruke začali vytvárať modriny. Michelle ho z celej sily buchla do chrbta.
„Pusti ju, ubližuješ jej,“ kričala. Damon sa zasmial hrdelným smiechom.
„Myslíš, že jej takto pomôžeš?“ Zaškeril sa a začal ťahať Eve ku dverám.
„Damon ak jej ublížiš. NEŹELAJ SI MA!!!,“ skríkol Dean. Damon sa neotočil.
***

Dean a Michelle iba hľadeli na zatvorené dvere baru. Cítili sa bezbranne. Vedeli, že by proti Damonovi nemali ani najmenšiu šancu. Nie teraz, keď nemal pri sebe Dean zbrane, aby zabil upíra. Vyšli z baru a namierili si to k Impale.
„A čo moje auto?,“ namietala Michelle. Dean ju nežne pobozkal a šepol:
„Prídem poň, neboj sa.“ Michelle počas celej cesty nepovedala ani slovo.
„Čo sa deje zlatko?“
„Myslím na Eve. Bojím sa o ňu. Damon vyzeral nazúrení. Akoby to nebol ani on.“ Dean ju pobozkal na pery a jeho pohľad spočinul v jej čokoládových očiach.
„Dean, zlatko, dávaj pozor na cestu,“ zasmiala sa potichu. Dean sa usmial a znovu upriamil svoj pohľad na cestu. O chvíľu boli doma. Keď prišli dnu obaja mlčali. V ich byte panovalo napätie. „Michelle,“ nežne ju ohlásil Dean. „Chýbala si mi. Celý deň som na teba myslel. Nenávidím sa za to, že ťa tak často nechávam samú.“ Jeho oči posmutneli. Toľkokrát mu Michelle navrhovala, že bude loviť s nimi, ale Dean to nechcel. Zbytočne by ju vystavoval nebezpečenstvu. Nezniesol myšlienku, že by jej mohol ktokoľvek ublížiť. Michelle k nemu pomaly podišla. Dlaňou mu pohladila líce. Nechala dlaň na Deanovom líci a usmiala sa. Pri tomto dotyku Dean zatvoril oči. Ako zbožňoval chvíle ako bola táto, keď si rozumeli aj bez slov.
„Ja ťa chápem, chceš ma chrániť. Neboj sa!,“ šepla a nežne ho pobozkala. Dean si ju tuho pritiahol k sebe a vášnivo ju pobozkal. Michelline srdce sa v momente dotyku ich tiel rozbúchalo ako o preteky. Dean jej nežne zaklonil hlavu aby prehĺbil ich bozk. Bozky naberali na intenzite. Dean jemne prešiel po Michellinom líci až ku krku. „Hneď som späť,“ šepol a zmizol v kuchyni. Po chvíľke sa vrátil a v ruke držal kyticu krvavočervených ruží. Bolo ich najmenej sto. Deanovu tvár nebolo cez ne takmer vidieť.
„Dean, zlatko.“ Postavila sa na špičky a dala mu sladký bozk.
„Každá ruža predstavuje jednu krásnu chvíľu, ktorú sme spolu zažili. Táto ruža,“ vytiahol jednu z kytice a podal ju Michelle, „je za chvíľu, keď sme sa spoznali.“ Michelle nenachádzala slov. Presne vedela, prečo Deana tak miluje. V očiach sa jej zračili slzy radosti, lásky a nehy. Dean položil ruže na stôl a pristúpil k Michelle. Jedným rýchlim pohybom ju zdvihol do náručia. Michelle si ovinula ruky okolo jeho krku a hlavu si položila na plece. Pomalým krokom ju odniesol do spálne. Michelle stále držala v ruke ružu, ktorú položila na nočný stolík vedľa postele. Dean ju pomaly položil na posteľ ale nepustil ju. Hľadel jej do tváre s toľkou láskou. Kto by kedy povedal, že Dean Winchester dokáže skutočne milovať. Michelle chytila jeho tvár do dlaní. Ako zbožňovala tie mačacie oči, ktoré na ňu pozerali s toľkou láskou a nehou. Dean sa prevalil na bok a stiahol Michelle na seba, ktorá teraz na ňom sedela obkročmo. Dlane položila na jeho vypracovanú hruď a slastne sa usmiala.
„Milujem ťa, Dean Winchester.“ V momente keď to dopovedala, sa Dean prudko zdvihol a pritisol si Michelle bližšie k sebe. Zahľadel sa jej do očí. Pomaly pobozkal jej obe viečka a šepol:
„Aj ja ťa milujem. Si to najkrajšie v mojom živote.“ Dopovedal a lačne sa prisal na Michelline pery. Tá mu jeho bozky vášnivo opätovala. Obaja sa zvalili na posteľ, ale ich pery sa nerozlúčili. Michelle sa podoprela, aby znova videla Deanovi do očí, pritom jej vlasy padali pozdĺž tváre. Dean jej jeden z prameňov dal za ucho a pohladil ju po líci.
„Si tak nádherná,“ usmial sa. Michelle mu úsmev opätovala a pobozkala ho na krku. Slastný vzdych unikol z Deanových pier. Michelle sa usmiala. Dean si ju znovu stiahol k sebe a obsypával ju vášnivými bozkami. Neoddialil svoje pery ani na minútu a rukou prechádzal po krivkách jej tela. Rýchlim pohybom jej vyzliekol tričko, ktoré skončilo na podlahe pri posteli. Nedokázal sa nabažil krásou, ktorá bola tak blízko a iba jeho. Perami jej prešiel po krku až ku jamke pri kľúčnej kosti, kde spočinuli jeho bozky. Michelle si každú minútu, čo trávila s Deanom vychutnávala naplno. Vedela, že sa môže stať čokoľvek. Jemne vsunula ruky pod Deanove tričko. Pod prstami cítila každý sval jeho dokonalého tela. Pomaly mu vyhŕňala tričko, ktoré taktiež skončilo na dlážke. Dean sa usmial a zvalili Michelle na posteľ. Vzal do ruky ružu, ktorá bola na nočnom stolíku a lupeňmi jemne prešiel Michelle po pokožke. Cítil ako sa jej celé telo posialo zimomriavkami. Dotyk ich horúcich tiel prebúdzal v ňom ešte väčšiu túžbu. Už nechcel čakať. Plynulým pohybom jej dal dole podprsenku a jemne pobozkal medzi prsiami. Bola úplne v jeho moci. Obaja cítili, že je tá správna chvíľa. Posledné kusy oblečenia skončili na dlážke. Dean prešiel jemne perami po Michellinom krku. Pozrel jej do čokoládových očí a náhle do nej vnikol. Obaja cítili ich vzrastajúcu túžbu, ktorá sa blížili k vyvrcholeniu. Bozky naberali na ešte väčšej intenzite. Obaja cítili, že prichádza ten správny okamih. Dean sa prisal na Michellin krk a z jej pier sa vydral slastný vzdych spokojnosti. Nežne ju pobozkal a do pier zašepkal:
„Milujem ťa.“ Bozk mu opätovala. Vedela, že okamih ako tento je pre nich príliš vzácny. Dean sa prevalil na bok nespúšťajúc oči z Michelle. Na pery jej vtisol sladký bozk:
„Idem do sprchy.“ Usmial sa a už ho nebolo. Michelle sa usmiala a čakala na svojho miláčika. Po chvíľke jej zavibroval mobil s emeskou. Keď Dean vyšiel z kúpeľne vystrašene sa na neho pozrela.
„Dean, musíme ísť. Eve má problémy.“ Rýchlo sa obliekla a už sedeli v Impale a mierili ku Eveinmu bytu. Po ceste Dean písal sms-ku.
„Komu píšeš?“
„Samovi. Mal sa večer zastaviť a som si istý, že nebudeme doma.“ Odoslal. Dupol na plyn, aby sa čo najrýchlejšie dostali k cieľu.
***

MEDZITÝM
Damon donútil Eve sadnúť do auta. Nepovedal ani slovo, ale vedela, že toto sa neskončí dobre. Nikdy sa takto nesprával, začínala sa ho báť. Muža, ktorého miluje, ktorý bol pre ňu celý život. Teraz sedí pri ňom a zdá sa jej cudzí, akoby sa nikdy nepoznali.
„Damon,“ začala pomaly. Nič. Žiadna reakcia.
„Damon, no tak hovor so mnou.“ Znovu nič. Vedela, že toto nebude viesť k ničomu. Tak iba ticho sedela so strachom v očiach kam ju odvezie. Na jej počudovanie ich zaviezol do ich bytu. Rýchlosťou blesku jej otvoril dvere a znovu ju chmatol za už aj tak doráňanú ruku.
„Damon prosím to bolí.“
„BOLÍ??? Ešte si nezažila poriadnu bolesť. Keď tak po tom túžiš, ukážem ti čo je skutočná bolesť.“ Diabolsky sa usmial a šmaril Eve na posteľ, ktorá sa pod obrovskou Damonovou silou zlomila. Z jeho očí sálala až šialená túžba po utrpení. Eve na neho vydesene hľadela. Chcela utiecť, ale strach jej zviazal ruky aj nohy. Damon sa k nej pomaly približoval. Jeho oči sčerveneli a von sa vydrali tesáky.
„Damon, prosím. Čo to do teba vošlo.“ Prosíkala ho, hoci vedela, že je to úplne zbytočné.
„Už mi neutečieš. Chcela si aby som pil tvoju krv, dobre.“ Eve z posledných síl vstala z postele a utekala do kúpeľne. Tento zúfalý čin oľutovala v momente, keď zbadala pre sebou Damona.
„Neutečieš mi,“ povedal pomaly a zabodol svoje tesáky do Eveinho krku. Vykríkla od bolesti. Snažila sa Damona odtlačiť ale márne, každý pohyb ktorý spravila jej spôsoboval ešte väčšiu bolesť. Po chvíli ju pustil. Eve padla na zem, rana na krku jej stále krvácala. Damonove jasno modré oči, sa zmenili na červené bažiace po stále viac krvi.
„Damon prosím.“ Slzy sa jej začali kotúľať po tvári. Damon jej ich palcom zotrel.
„Nemáš prečo plakať, zlato. Ešte som len začal.“ Tón jeho hlasu bol chladný a nepreniknuteľný. Eveiným telom prebehol mráz. Nie. Bolo to horšie. Bola to sama smrť, ktorú pocítila až do špiku svojich kostí.
„Určite zomrie,“ pomyslela si. Damon k nej podišiel a nasilu ju donútil postaviť sa. Z vrecka vybral skladací nožík a čepeľou prešiel po Eveinom zápästí. Zaťala zuby, aby nevydala bolestný výkrik, ktorý sa jej dral z hrdla. Damon pritlačil čepeľ hlbšie až ku kosti. Bolesť začala byť neznesiteľná.
„AAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWW.“ Damon oblízal čepeľ noža a diabolsky sa usmial. „Tvoja krv nikdy nechutila tak sladko, zlato. Dovoľ mi ešte ochutnať.“ Šialenstvo v jeho očiach bolo viac než zreteľné. Priložil pery na Eveino zranené zápästie a s chuťou sa napil. Cítila ako každým novým dúškom, krv opúšťa jej telo, a ona slabne. Zahmlelo sa jej pred očami. Takmer bez dychu šepla:
„Damon, zabíjaš ma.“ V momente ju pustil. Hľadel jej do očí s nepreniknuteľnou krutosťou. Držal ju za obe ruky a nútil ju hľadieť mu priamo do očí. V okamihu opäť zacítila jeho tesáky prerezávať jej pokožku, tentoraz na pleci. Vzdor bol márny, každým pohybom, by to iba zhoršila. Damon ju zvalil na posteľ a tesákmi prerýval Eveinu kožu po celom tele. Z rán jej okamžite vytekala krv. Damon asi po päťdesiatom uhryznutí prestal. Eve ledva lapala po dychu. Jej šaty boli zmáčané od krvi, ktorá neprestávala vytekať z jej žíl a tepien. Damon sa pozrel na ňu opovrhujúcim pohľadom.
„Hneď som späť. Nieže spravíš nejakú hlúposť.“ Povedal ľadovým hlasom a odišiel. Ostala nehybne ležať, až pokým si nebola istá, že Damon je v dostatočnej vzdialenosti. Pomaly vybrala mobil z vrecka. Pri každom pohybe jej telo vydalo signál bolesti. Takmer všetky rany na tele jej ešte krvácali. Bola akoby paralyzovaná. Vedela, že ak nezavolá pomoc, zomrie. Z umierania mala väčší strach ako zo samotného Damona. Zdravou rukou vyťukala rýchlu správu.
–Som v našom byte. Potrebujem tvoju a Deanovu pomoc. Chce ma zabiť.- Odoslala. Správa bola určená pre Michelle. Eve iba dúfala, že s Deanom prídu skôr ako sa stihne Damon vrátiť späť. Schúlila sa do klbka na posteli. Slzy sa jej začali kotúľať po tvári. Bola tak bezmocná. Nemala proti Damonovi ani najmenšiu šancu. V duchu odrátavala minúty pokým sa vráti a dokončí svoje dielo. Oči sa jej pomaly zatvárali. Z posledných síl sa prinútila zostať pri vedomí. V tom sa otvorili dvere na byte. Zrak mala zahmlený.
„Skonči to,“ vykríkla. Ale na jej začudovanie, ju niekto vzal do náručia.
„Dean volaj záchranku.“ Bol to až príliš známy hlas. MICHELLE. Eve sa nezmohla na slovo, chcela jej povedať, aby odišli čo najskôr, že už jej nedokážu pomôcť, ale hlas jej uviazol v hrdle, iba sa oprela o Michelline rameno a rozvzlykala sa. Dean ako v tranze ich obe sledoval.
„DEAN!“ skríkla Michelle s panikou v hlase.
„Zlato, ale čo im povieme? Že ju napadol jej upírsky priateľ? Budú nás mať za bláznov, musíme niečo vymyslieť.“ Michelle na neho neveriacky pozerala. Nevedela si predstaviť, čo by mohli spraviť pre už takmer mŕtvu Eve.
„Michelle počúvaj ma. Vezmi Eve a choďte k Bobbymu, on isto bude vedieť ako jej pomôcť,“ podával jej kľúče, „vezmi si Impalu.“ Michelle na neho neveriacky pozerala.
„A čo ty? Hádam tu nechceš na neho čakať.“ Mlčal. Kútikom oka pozrel na svoju nehybnú kamarátku. „Ten sukyn syn si zaslúži lekciu. Zašlo to príliš ďaleko.“
„Nenecháme ťa tu. Nemôžeme odísť bez teba. Ako sa opovažuješ čo i len myslieť na to, že by sme iba tak odišli a ty by si tu ostal sám, vystavený na po spas Damonovi. Môžeš robiť čokoľvek, žiadať ma o čokoľvek, ale neodídem.“ Odhodlanie v Michelliných očiach bolo zreteľné. Dean k nej pomaly prišiel, chytil jej tvár do dlaní a pobozkal ju. Pochopila. Zhlboka sa nadýchla, pozrela na Eve a šepla:
„Dobre, ale hneď ako to vyriešiš daj mi vedieť, že si v poriadku. Neznášam ten pocit bezmocnosti.“ Otočila sa k Eve:
„Vládzeš vstať?“ Eve sa zo všetkých síl snažila posadiť, no nešlo to. Pomaly pokrútila hlavou. Dean ju opatrne vzal na ruky a odniesol ju do Impaly.
„Zlato nezastavujte sa. K Bobbymu to nie je ďaleko. Musíš sa ponáhľať. Ozvem sa ti hneď ako to bude možné.“ Michelle naštartovala Impalu a Deanovi venovala posledný rýchly pohľad, keď v tom zbadala Damona.
„Dean, je tu.“ „Rýchlo, choďte“ Dupla na plyn a Deanova čierna kráska vyrazila vpred.
„Skončím to s tým skurvy synom.“ Rýchlim krokom sa vrátil do bytu, kde Damon prevrátil všetko hore nohami.
„KDE JE??“ Zvrieskol Damon, keď uvidel kto stojí vo dverách. Dean mlčal. Damon sa mu hnusil. Chcel to mať rýchlo za sebou. Neprišiel mu dohovárať. Zaslúžil si iba jediné za to čo spôsobil Eve. SMRŤ.
„Nebudem sa pýtať dvakrát,“ zavrčal Damon a zdrapil Deana pod krkom. Mlčal. Damon sa mu pozrel do očí.
„Teraz mi povedz kde je Eve, rozumel si?“ Dean sa uškrnul.
„Myslíš, že na mňa tie tvoje sily budú účinkovať? Si na obrovskom omyle. Eve nám povedala o tebe. Viem ako sa mám brániť, proti tvojím schopnostiam. Nedostaneš to zo mňa. Musíš ma najskôr zabiť.“ Damon sa zasmial.
„Urobím to. Nestojím o tvoj život Dean. Povieš mi kde je Eve, nechám ťa žiť. Ak mi to nepovieš, zabijem ťa. Je to jednoduché.“ Dean napľul Damonovi do tváre.
„Nič ti nepoviem. Choď do pekla.“ Damon svoje zovretie zosilnil. Dean zalapal po dychu.
„Nezahrávaj sa o mnou. Rozpučím ťa ako švába a ani si to nestihneš uvedomiť.“ Dean zdrapil Damonovu ruku. Bojoval. Damon ho celou silou šmaril o stenu, ktorá pukla. Dean sa pomaly zbieral zo zeme. Namieril svoju pištoľ na Damona. Vystrelil. Damon sa zapotácal.
„Čo to sakra je?“ Náboj mu vypálil v hrudi dieru. Dean sa šibalsky usmial.
„Uvedom si láskavo Damon s kým ta TY zahrávaš. Dnes si ma riadne nasral. Čo znamená, že za to zaplatíš.“ V druhej ruke držal drevený kôl. Pomaly sa k Damonovi približoval, ale ten mu vždy o chlp unikol.
„Musíš byť rýchlejší ak ma chceš dostať,“ zasmial sa. Dean zastal a načúval. Vedel, že musí Damona prekvapiť. V momente keď sa otočil, Damon ho zo zadu napadol, pričom mu kôl vypadol z ruky a odkotúľal sa pri posteľ. Damon ho držal pevne v zovretí.
„Už mi neunikneš!“ skríkol a zaboril svoje tesáky do Deanovho krku. Dean sa snažil vymaniť z väzenia, ktoré predstavovali Damove ruky. Bol bezmocní, bez zbrane a kolu nezmohol proti Damonovi nič.
„Niekto prichádza!“ sykol Damon.
„Sam,“ pomyslel si Dean. Damon zbadal vo dverách neznámu postavu.
„Tak a máme tu dvoch bláznov, ktorí pokúšajú o svoj život,“ hrdelne sa zasmial a pustil Deana, ktorý sa zosunul na zem, aby sa mohol ísť venovať pre neho neznámej osobe. Sam na neho hľadel s opovrhnutím. Netušil, kto to je ale už pohľad na neho vyvolával v jeho vnútri znechutenie.
„Čo tu robíš?,“ spýtal sa ho Damon. Sam iba nehybne stále bez slova. Hľadel priamo Damonovi do očí.
„Vezmi tú pištoľ a skoncuj to s Deanom.“ Sam zažmurkal a zohol sa po zbraň. Pomalým krokom šiel k Deanovi. Nechápal ako mohli Damonove schopnosti na Sama pôsobiť. Veď mu dal náramok so železníkom. Sam si kľakol pri Deana a šepol:
„Dôveruj mi.“ Pozrel na brata a vystrelil. Dean nafingoval výkrik. Pochopil, čo mal Sam za lubom. Chcel aspoň chvíľu hrať Damonovu hru, aby mu dal pocítiť, že on je tu pán, ale aj napriek tomu nechcel ublížiť svojmu bratovi, tak musel hrať podľa pravidiel, ktoré neboli vyrieknuté, ale aj tak ich sám poznal a vedel, že skôr či neskôr bude musieť Damona zabiť, inak by ani on, ani Dean z tadiaľto neodišli živí. Damon sa zasmial.
„Aké bolo ľahké poštvať vás proti sebe.“ Vtom sa otočil Samovi a Deanovi chrbtom, čo bola najväčšia chyba. Dean pohotovo vyskočil, zdrapil Damona a pritlačil ho k stene.
„Toto bola chyba Damon. Myslíš, si že sme taký sprostí? Za koho nás máš.“ Damon sa škodoradostne zasmial a jedným rýchlym pohybom si s Deanom vymenili miesta. Teraz ho on držal pod krkom. Sam vzal do ruky zbraň s drevenými nábojmi a namieril na Damona.
„Si hlúpy ak si myslíš, že ma zasiahneš skôr ako odtrhnem Deanovi hlavu.“ Mal pravdu. Sam len bezmocne pozeral na svojho brata, ktorý bol v pazúroch krvilačného upíra. V duchu vedel, že ak chcú s Deanom z tadiaľto odísť živí, musia ho zabiť. Hnusil sa mu. Zabil by ho bez váhania, ale niečo vo vnútri mu našepkávalo, že by to spravil aj Dean, keby nemal dôvod nechať ho nažive. Premýšľal ako vyslobodiť brata, bez toho aby mu ublížil. Čas v byte sa akoby na chvíľu zastavil. Sam hľadel na Deana a Damona , nepohol ani prstom.
„Takže,“ ozval sa po chvíli Damon, „už ma to tu s vami prestáva baviť.“ Svoje zovretie okolo Deanovho hrdla zosilnil. Robilo mu radosť vidieť iných trpieť. Dean zalapal po dychu.
„Pusti ho,“ zvrieskol Sam. Damon sa hrdelne zasmial, no svoje zovretie nepovolil. Na tvári sa mu zračil úškrn, jedným rýchlym pohybom odhodil Deana k stene. Tá sa pri náraze zosypala ako domček z karát priamo na Deana. Sam k nemu rýchlo pribehol. Dean sťažka dýchal, z rany na tvári mu vytekala krv.
„Dean,“ ozval sa Sam, ale ten mu neodpovedal. Pri Samovi ležalo iba Deanove nevládne telo. Sam sa otočil k Damonovi.
„Ty sukyn syn.“ Sam vzal do ruky kôl a zaútočil na Damona. Ten sa mu šikovne uhol.
„Myslíš, že ma dostaneš?“ zasmial sa.
„Nepodceňuj ma,“ uškrnul sa Sam. V hlave mu prebiehali myšlienky, ako by mohol Damona zabiť. Ten bastard si nezaslúžil žiť. Cítil to až do špiku kostí. Nevedel vysvetliť prečo, ale niečo v jeho vnútri mu našepkávalo, že Damon je podlý, zákerný a nezaslúži si byť stále na žive. Damon k nemu pomaly kráčal. Sam rýchlym pohľadom pozrel na Deana. Stále sa neprebral z bezvedomia.
„Najskôr to skoncujem s Deanom a potom si na rade ty,“ uškrnul sa Damon a v okamihu bol pri Deanovi. Zdvihol jeho nevládne telo do vzduchu. Damon si ho premeral a hodil Deana k Samovi.
„Takže, keď vás mám tak pekne po kope, môžem to skoncovať s vami oboma a naraz,“ usmial sa a kráčal k bratom. Sam bol v strehu. „Ešte kúsok,“ pomyslel si. Sam sa prikrčil, v ruke pevne zvieral drevený kôl, bol pripravený. Damon bol v okamihu pri nich a vyrazil Samovi kôl z ruky.
„Naozaj si myslíš, že som taký sprostí a nevidím čo sa chystáš spraviť??? Mňa sa tak ľahko nezbavíte. Najskôr mi musíte povedať kam ste odviedli Eve.“ Dean sa začal pomaly preberať. Takmer nepočuteľne šepol: „Nič ti nepovieme, ty sukyn syn.“ Damon k nemu prišiel a celou silou ho kopol do brucha.
„Sakra, vy dvaja máte teda pevné korene.“ Dean sa pomaly zbieral zo zeme utierajúc si ústa, z ktorých mu začala tiecť krv. Damon sa zhlboka nadýchol. Zodvihol Deana do vzduchu.
„Rozlúč sa so životom.“ V momente keď sa chystal zaťať svoje tesáky do Deanovho krku, zacítil ostré bodnutie. Damon úplne zabudol na Sama, ktorý prebodol jeho srdce dreveným kolom. Dean padol na zem, Damon sa zatackal.
„Ty sukyn syn!“ Na zemi ostalo iba Damonove bezvládne telo. Oči mal stále otvorené.
„Sam, čo si to urobil?“ Dean sa na neho pozeral so strachom v očiach. Čo len povie Eve? Sam sa ne neho nechápavo pozrel.
„Čo myslíš, čo som spravil??? Chystal sa ťa zabiť Dean, iba som ťa bránil.“
„Tak to budeš musieť vysvetliť Eve ty sám.“
„Poďme odtiaľto,“ povedal Sam podopierajúc Deana.
„Počkaj, nemôžeme ho tu nechať.“ Sam sa na neho neveriacky pozrel, aj po tom všetkom čo mu urobil, chcel Dean Damona vziať so sebou.
„Kam teraz?“
„K Bobbymu. Michelle s Eve by tam už mali byť.“ Sam pomohol Deanovi k autu a vrátil sa po Damonove telo.
„Naozaj neviem, aký máš dôvod brať ho s nami,“ povzdychol si Sam a dupol na plyn.

MEDZITÝM
Ručička na tachometri ukazovala 100 km/h. Impala sa rútila po diaľnici, aby čím skôr prišla na miesto. Michelle sa kútikom oka pozrela na Eve, ktorá sa ledva držala pri vedomí.
„Už tam budeme,“ Eve iba pokývala hlavou. Bolelo ju celé telo. Po tele mala početné uhryznutia od Damona, z ktorých už vďaka bohu prestala tiecť krv. Dýchala ťažko. Zdalo sa, že má zlomenú ruku.
„Už sme tu,“ povedala Michelle, keď prichádzala na príjazdovú cestu k Bobbyho domu. Vybehla z Impaly a z celej sily zabúchala na Bobbyho dvere. V okamihu sa otvorili.
„Michelle? Stalo sa niečo Deanovi?“ Pozeral na ňu Bobby prekvapene.
„Nie, moju kamarátku napadol upír. Potrebuje pomoc.“ Pomaly zo seba vyjachtala a spolu s Bobbym šli k autu po Eve.
„Eve,“ povzdychol si Bobby.
„Bol to Damon však?“ Michelle prikývla.
„Ja som tušil, že sa to raz stane. Život s upírom je nebezpečný.“ Bobby ju opatrne vzal do domu a položil ju na gauč.
„Hneď som tu,“ šepol. O chvíľu sa vrátil s nádobou plnou vody a uterákom v ruke.
„Treba jej ošetriť rany.“
„Bobby, stratila príliš veľa krvi. Neviem či sa z toho dostane.“
„Michelle,“ šepla Eve.
„Som tu. Všetko bude fajn.“ usmiala sa. Namočila uterák do vody a pomaly utierala Eve tvár.
„Kde je Dean?“ DEAN! Michelle si uvedomila, že sa stále neozval.
„Zostal v byte. Chcel to Damonovi vytmaviť.“
„Nie!!“ Eve sa prudko posadila.
„Pomaly!!! Bude v poriadku. Idem mu zavolať. Nikam nechoď,“ napomenula ju. Michelle vytiahla z vrecka mobil. Chvíľu zvonil, ale Dean to nebral.
„No tak Dean, zlato, zdvihni to.“ Po chvíľke sa v telefóne ozval hlas, ale nepatril Deanovi.
„Sam? Čo robíš s Deanovím mobilom?“
„Dean nie je teraz v stave, aby sa rozprával. Damon mu dal poriadne do tela.“
„Je v poriadku však?,“ panika v Michellinom hlase bola zreteľná.
„Áno, dostane sa z toho. Však ho poznáš. Už sme na ceste k Bobbymu. Ahoj.“
„Dávajte si pozor Sam. Maj sa.“
Položila. „Čo sa stalo s Damonom?“, prebleslo jej hlavou. Vrátila sa späť k Eve. Po chvíľke už mala rany čísté.
„Ako sa cítiš?“
Eve odvrátila zrak. Popravde necítila fyzickú bolesť. Rany sa jej pomaly začínali zrastať Pomaly sa posadila a išla k oknu. Vonku zúrila búrka. Pri pohľade na padajúce kvapky dažďu sa jej do očí nahrnuli slzy. Michelle k nej pristúpila a objala ju okolo pliec.
„Už bude dobre, je po všetkom.“
Eve sa otočila k Michelle. Po tvári jej stekali potoky sĺz. Michelle ju pevne objala a pohladia po vlasoch.
„Shhhhh, už sa nemusíš báť. Damon ti neublíži. Dean sa o to postará.“
Eve stále mlčala. V jej vnútri sa odohrával boj. Časť z nej chcela bežať za Damonom, chcela počuť vysvetlenie, prečo jej to urobil. Ale časť z nej chcela niekam zmiznúť, aby nevidela tie súcitné tváre Michelle a Bobbyho.
„Eve, hovor so mnou,“ prosila ju Michelle.
Pozrela sa na ňu. Iba pokývala hlavou. Michelle pochopila, prečo mlčí.
„Ak budeš pripravená o tom hovoriť som tu.“ usmiala sa a povolila objatie. Vonku začuli škripot pneumatík. Eve a Michelle vyšli von. Búrka vonku ustala. Pri aute stál Sam, ktorý pomáhal Deanovi von. Dean sa pomalým krokom vybral k dievčatám. Keď bol pri Eve šepol: „Je mi to ľúto.“ Potom sa otočil k Michelle a pobozkal ju.
„Bála som sa!“ tuho ho objala. Chvíľu mlčky stáli. Eve sa iba nechápavo dívala na Deana.
„Dean? Kde je Damon?“ spýtala sa. Dean pustil Michelle a odkráčal ku Samovmu autu, z ktorého vytiahol Damonovo nevládne telo.
„Bože,“ šepla Eve a padla na kolená. Zavládlo hrobové ticho. Nikto sa nezmohol na slovo. Ticho preťal Sam.
„Takmer zabil Deana. Musel som ho brániť.“ Znova nik nič nepovedal.
„Čo spravíme s telom?,“ potichu sa spýtal Bobby.
„Musíme ho spáliť. Aby jeho duch tu neostal.“
„NIE!!“ zvrieskla Eve, „pochováme ho. Nemôžem uveriť, že ste taký bezcitný.“ Hlas sa jej zlomil. Už to bolo dnes na ňu príliš. Časť z nej bola rada, že jej už Damon neublíži. Ale druhá chcela oplakávať, muža, vlastne bytosť, ktorú milovala z celej duše.
„Pochováme ho. Eve vyber miesto,“ šepol Dean.
„Najlepšie mu bude ak ho pochováme niekde v lese. To bolo ako druhý domov pre Damona.“
„Dobre. Pochováme ho do najbližšieho lesa. Nechcem počuť žiadne námietky.“ Povedal vážne Deana a uložil Damonovo telo späť do Samovho auta.
„Ako ti je?“ spýtal sa Eve.
„O mňa sa nestaraj. Povedz mi čo sa stalo, ale neklam mi,“ pozrela na Deana. Zbadala rany na jeho krku.
„Poďte dnu a tam sa porozprávate.“ povedal Bobby a mávol rukou na okolo stojacich. Všetci vošli potichu dnu. Sadli si v Bobbyho obývačke. Všetci mlčali.
„Takže, poviete mi čo sa stalo,“ povedala Eve pomaly. Dean sa na ňu pozrel.
„Mala by si si ísť oddýchnuť.“
„NIKAM NEJDEM DOKIAĽ MI NEPOVIETE ČO SA STALO!!!“ Vyskočila na nohy. Sama nechápala prečo sa osočuje na Deana.
-Bol to vôbec Dean kto ho zabil? Počkať, čo to Sam povedal. Damon skoro zabil Deana. Musel ho brániť. Sam ho zabil.-
Znovu klesla na gauč. Dean sa obrátil na Michelle.
„Zlato prosím pomôž jej hore do izby. Potrebuje sa vyspať a Eve sľubujem, že ti to potom všetko poviem, ale bolo to dnes na teba priveľa.“ Eve sa pomaly postavila a bez slova nechala Michelle aby jej pomohla. Keď vošli do izby, Eve ju požiadala aby ostala s ňou.
„Ty sa na nich hneváš že?“
„Neviem Michelle, mám zmiešané pocity. Nezazlievam Deanovi, že sa chcel pomstiť, ale čo tam robil Sam? Damona ani nepoznal. Nemal dôvod ho zabíjať.“
„Čo keby si sa trošku vyspala a potom sa môžeš Sama na to spýtať.“
„Michelle, ja nezaspím. Tá masť čo mi dal Bobby robí divy. Už ma jazvy takmer nebolia.“ Michelle sa usmiala.
„To je skvelé.“
„Môžeme ísť dole? Potrebujem sa s chalanmi porozprávať a musíme Damona pochovať čo najskôr.“ Michelle si povzdychla. Vedela, že to bude priam nemožné udržať Eve v izbe aby si odpočinula.
„Fajn. Poďme dolu.“ Pomaly zišli dolu schodmi a usadili sa pri chlapcoch a Bobbyho.
„Takže, Dean, Sam. Čo sa stalo? Proste chcem vedieť pravdu. Úprimne mi na jednej strane bude Damon chýbať, ale na druhej nie. Ja neviem. Boli sme spolu príliš dlho, priveľa toho spolu zažili a teraz je iba tak preč. Museli ste mať sakramentsky dobrý dôvod zabíjať ho.“
„Napadol Deana. Ak by som ho nezabil. Ten, kto by bol teraz mŕtvy by bol Dean. Azda mi chceš zazlievať, že som chránil brata?,“ vyštekol Sam.
„Nikto ti nič nezazlieva Sam. Iba sa pýtam ako to bolo, to je všetko.“
„Eve, pozri. Keď ste odišli, chcel som sa s Damonom porozprávať, ale bohužiaľ ma nepustil k slovu. Napadol ma. Bránil som sa, ale Damon bol silnejší. Eve, je mi to ľúto naozaj.“ Eve sa iba mlčky pozerala na Deana. Chápala ho. Chápala aj Sama, prečo to urobil. Iba ticho sedela a hľadela von.
„Eve, ako ti je?“
„Z akého hľadiska Dean?“
„Všeobecne.“
„Po fyzickej stránke mi je fajn. Bobby mi veľmi pomohol. Ale po psychickej som v miernom psychickom dne. S Damonom sme boli dlho spolu, to vieš, a teraz je iba tak preč. Necháp ma zle. To prejde. Len musím na to prestať myslieť.“
„Chceš ho pochovať dnes? Aby sme to mali za sebou.“
„Áno,“ šepla ticho Eve. Všetci sa pomaly pobrali k Samovmu autu, zabalili Damonove telo do deky a Dean so Samom ho niesli k najbližšiemu lesu. Bobby niesol lopaty na vykopanie hrobu. Prišli na odľahlé miesto, kde nebolo ani živej dušičky.
„Eve, vyber miesto.“
„Tu je to dobré“ Dean so Samom sa pustili do kopania. Keď bol hrob dostatočne hlboký spustili Damonove telo dole. Pomaly ho zasypávali. Eve začali padať po tvári slzy. Michelle ju objala okolo pliec.
„Všetko bude v poriadku. Už ti nikdy neublíži.“ Otočila sa k nej tvárou. Cez uslzené oči ju takmer nevidela. Iba sa ticho oprela o Michelline rameno a plakala. Dnešný deň bol jeden z najhorších v jej živote. Dean upravil hrob a prišiel k dievčatám.
„Je mi to ľúto, šepol.
„To je v poriadku Dean. Necháte ma tu chvíľku samú?“
„Jasne, budeme v dome.“ Michelle ju pustila a spolu s bratmi a Bobbym odišli do domu. Eve ostala ticho stáť pri Damonovom hrobe. Slzy, ktoré jej stekali po tvári dopadali na čerstvo rozkopanú hlinu. Po chvíľke sa usedavo rozplakala a kľakla si pri hrob. „
Sakra Damon, prečo to takto muselo skončiť?“ Plač sa zmenil na nárek. Aj napriek tomu čo sa dneska stalo, Eveine srdce odmietalo myšlienku, že Damon je naveky preč. Pomaly sa pozviechala zo zeme a kráčala k domu za ostatnými. Musí začať odznova. Zabudnúť na to čo sa stalo. Musí. Neostala sama. Má pri sebe Deana a Michelle. Prešla prahom Bobbyho domu a zatvorila dvere, zanechávajúc za sebou pochovanú minulosť, ktorá ju bude mátať ešte dlho po tom, ako zabudne.
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Aj lovec má v duši romantika - TVD/SPN crossover Empty Re: Aj lovec má v duši romantika - TVD/SPN crossover

Odoslať  dion-fortune Ne september 26, 2010 5:10 pm

no tak nebolo to zlé, aj keď na mňa dosť sladké Laughing a ty si ZABILA DAMONA???!!! akože to ti neodpustím, sorry, ale toto nie.. chudáčik damon... sad ale inak si celkom dobre zvládla dialógy Wink takže poviedka je to celkom dobrá Twisted Evil len tak ďalej. Smile
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

Aj lovec má v duši romantika - TVD/SPN crossover Empty Re: Aj lovec má v duši romantika - TVD/SPN crossover

Odoslať  Sue Ne september 26, 2010 8:44 pm

keby to nepíšem v takej nálade ako som to písala, tak by asi Damon ostal nažive, asi určite, ale bohužial Sad
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Aj lovec má v duši romantika - TVD/SPN crossover Empty Re: Aj lovec má v duši romantika - TVD/SPN crossover

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.