The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokec

4 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Pokec - Stránka 3 Empty Re: Pokec

Odoslať  Sue Ne september 26, 2010 4:06 pm

tak škola Very Happy Very Happy Very Happy nikdy som neverila, že sa ešte budem pokúšať sa tam dostať. Very Happy Very Happy Very Happy Pokec - Stránka 3 715457
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Pokec - Stránka 3 Empty Re: Pokec

Odoslať  dion-fortune Ne september 26, 2010 4:24 pm

jj Smile no školička... Laughing ale tak zase má to aj svoje výhody... Pokec - Stránka 3 730562
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

Pokec - Stránka 3 Empty Re: Pokec

Odoslať  LittleDevil Ne september 26, 2010 4:55 pm

Sue: tak to ani ja som neverila a aha ho lol! Pokec - Stránka 3 715457 scratch
LittleDevil
LittleDevil
human
human

Počet príspevkov : 40
Join date : 17.08.2010
Age : 36
Bydlisko : Sereď

Návrat hore Goto down

Pokec - Stránka 3 Empty Re: Pokec

Odoslať  Nemix Pi december 31, 2010 12:56 pm

krásný a ničím (nebo nikým) nezkažený rok 2011 přeju vám všem..... geek Very Happy Very Happy Very Happy
Nemix
Nemix
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 54
Join date : 28.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Praha

Návrat hore Goto down

Pokec - Stránka 3 Empty Re: Pokec

Odoslať  dion-fortune Pi január 28, 2011 11:53 am

hello hello Very Happy už som tu nejakú dobu nebola (shame on me) tak sa chcem spýtať, ako sa máte? nejaké novinky, pikošky?

btw sue, na teba mám otázočku. ty si mi kedysi odporúčala sériu kníh o padlých anjeloch a vravela si, že je len v angline... priznám sa, že som si nezapamätala poriadne názov ani autora, ale nebola to tetralógia padlých anjelov, z ktorej teraz vyšla prvá kniha Pád v preklade? a napísala to Lauren Kate? Lebo som včera mala stretko s kamoškou (tiež dosť namotanou na tento druh príbehov Very Happy) a keďže som si ešte predtým bola kupovať nejaké veci, mala som čas a šla som do kníhkupectva, kde mali v novinkách celý stĺp tejto knihy, tak som sa hneď zastavila, lebo ma zaujala obálka a keď som si prečítala o čom to je, tak mi to pripomenulo teba, že si mi niečo také spomínala... no tak som si to hneď kúpila a samozrejme aj hneď prečítala Laughing takže ak ide o tú istú knihu, tak ti musím povedať, že je to fakt super Give Heart Give Heart Give Heart asi ma porazí kým preložia ďalší diel Laughing ale v angline si to kupovať nejdem, lebo si myslím, že tieto knihy sa budú aj ségre páčiť, tak nech si ich môže aj ona prečítať... ale asi sa v najbližších dňoch poobzerám po audio books Very Happy
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

Pokec - Stránka 3 Empty Re: Pokec

Odoslať  Sue Pi január 28, 2011 12:12 pm

dion: áno áno je to presne tá tetralogia, len vtedy ešte som ani nevedela že to budú prekladať, ja mám doma už aj druhý diel v angličtine, ale som sa ešte ani k dočítaniu prvého nedostala -shame- ale som v polke a strašne ma baví Smile Smile neviem či existujú audio booky k tejto ságe, ale ak hej tak si hned vypočuj druhú knihu, pretože je vážne dobrá aj tá čo som čítala podla recenzií Smile

u mna inak všetko po starom, píšem tú knihu čo som ti spomínala, pomaly ale isto pridávam riadky a hádam ju aj tento rok dopíšem Smile
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Pokec - Stránka 3 Empty Re: Pokec

Odoslať  dion-fortune Pi január 28, 2011 1:07 pm

tak paráda Laughing niežeby som teraz nemala čo čítať, nedávno som si kúpila deluxe collection paula coelha, takže rozhodne o knihy núdzu nemám ( a to ešte nehovorím o mojom zozname knižočiek, ktoré treba zaobstarať a prečítať Very Happy) ale je fakt, že padlí anjeli ma dosť chytili Twisted Evil daniel je super Give Heart a inak sa mi strašne ráta gabbe Laughing aj arriane Laughing totálne cool postavy Twisted Evil a inak cam tiež nie je na zahodenie Laughing čítať to na nete ako ebooky asi nejdem, ale ak nájdem audio v eng, tak si to asi vypočujem.

ps: nemáš ešte nejaké tipy na podobné knihy?

no a budem držať prsty s tou knihou. u mňa zase šlo písanie bokom, proste popri škole, else a mojich závislostiach typu anime, manga, seriály a knihy, nejako nemám čas na písanie... ale občas ma múza kopne a či chcem alebo nie, niečo vypotiť musím Laughing
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

Pokec - Stránka 3 Empty Re: Pokec

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.