The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1x05 You´re undead to me

Goto down

1x05 You´re undead to me Empty 1x05 You´re undead to me

Odoslať  Sue St júl 28, 2010 7:00 pm

Stefan (Elene): Keď sa chystáš poslať ma k vode, zisťujem že by si mala aspoň vedieť koho púšťaš k vode. Začnime s Katherine. Mala tú perfektnú olivovú pokožku. Mala ten perfektný smiech. Bola tiež netrpezlivá, impulzívna. Ďalej Damon. Tvrdí, že bol s ňou prvý. Neviem. Ale viem, že som urobil pár vecí na ktoré nie som pyšný. Čo najviac ľutujem, je že som nebol schopný napraviť veci predtým ako zomrela. Chýba mi ale nie som zmrzačený.

Damon: Vyhral si. Teraz sa nemôže nič postaviť medzi teba a Elenu. Okrem pravdy. Lži ťa dobehnú, čím dlhšie budeš klamať sám seba kým si.
Stefan: Krása teba vo vnútri a mňa tu vonku je, že môžem odísť.

Elena: Tak veľmi chcem napraviť veci, ale každý nerv v mojom tele mi hovorí aby som bola opatrná. Čo neviete nemôže vám ublížiť.

Jeremy: Prečo si raz nemôžeme vybrať nebyť nafetovaný?
Vicky: Dúfam, že nie si jeden z tých chlapov, ktorý keď sme teraz spolu sa snaží na mne všetko zmeniť.

Damon: Som silnejší ako si myslíš.
Stefan: Vždy si bol. Ale nie si silnejší ako železník a ty to vieš. Je mi to ľúto. Nemuselo to byť takto.

Elena: Myslím, že je niečo, čo nechce aby som vedela, čo ma robí ešte zvedavejšou.
Matt: Ako to, že je sériový vrah a skrýva kostým klauna v kufri?

Elena: Milý denníček. Nie som veriaca. Ľudia sa narodia, zostarnú a zomrú. To je svet, v ktorom žijeme. Nie je tu žiadna mágia, žiadna mystickosť, žiadna nesmrteľnosť. Nie je nič čo definuje rozumnú myšlienku. Ľudia by mali byť, kým povedia, že sú, a nemali by klamať alebo skrývať ich pravé ja. Nie je to možné. Nie som veriaca. Nemôžem byť. Ale ako poprieť, čo je presne predo mnou? Niekto, kto nikdy nestarne. Nikdy sa neporaní. Niekto, kto sa mení spôsobmi, ktoré sa nedajú vysvetliť. Uhryznuté dievčatá. Telá vyčerpané z krvi.

Elena /Stefanovi/: Čo si?

Elena: Nebudem jedna z tých patetických dievčat, ktorej svet sa zastaví iba kvôli nejakému chalanovi.

Zach: Nenavštevuješ, Damon. Objavíš sa. Opakovane. Pripomínajúc mi, že toto nie je môj dom, že mi iba dovoľuješ tu žiť ... dovoľuješ mi žiť.
Damon: Niekto musí pokosiť trávnik.
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.