The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1x22 Founder´s Day

2 posters

Goto down

1x22 Founder´s Day Empty 1x22 Founder´s Day

Odoslať  Sue St júl 28, 2010 3:21 pm

Záverečná epizóda série ale finále to bolo skvelé. Toľko zvratov, preliatej krvi, mŕtvych, pár vecí objasnených, dalšie nové veci neobjasnené, skrátka úžasné. Najviac ma mrzelo, že zabili Annu, tak som dúfala, že jej a Jeremyho vzťah bude pokračovať, ale bohužial nie. V tejto epizóde mi Damon opäť a znovu viac prirástol k srdcu. Nakoniec sa z neho stane dobrák Very Happy Very Happy Very Happy. Keď už konečne otvoril svoje srdce, dúfajúc, že pred ním stojí Elena a že aj Elena je tá ktorú pobozkal, vysvitlo, že to bolo Katherine a vrátila sa do Mystic Falls. Chudák Damon. Som neskutočne zvedavá ako bude pokračovať druhá séria.
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

1x22 Founder´s Day Empty Re: 1x22 Founder´s Day

Odoslať  bohdy Pi november 05, 2010 11:22 am

Výborný závěr série!!! Bow Damon byl opravdu úžasný, sladký, prostě nice Give Heart A bylo mi ho neskutečně líto, když jsem zjistila, že líbal Katherine a ne Elenu. Chudáček! Very Sad A to, jak se Katherine vrátila do Mystic Falls, hrozná bitch!!! 1x22 Founder´s Day 26823 Už se nemůžu dočkat, až zkouknu druhou sérii!!!!! 1x22 Founder´s Day 417648
bohdy
bohdy
human
human

Počet príspevkov : 23
Join date : 17.10.2010
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.