The-VampireDiaries.net Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Damon Salvatore

+2
Nemix
Sue
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Damon Salvatore - Stránka 2 Empty Re: Damon Salvatore

Odoslať  JMMM Pi november 05, 2010 11:04 pm

Ako mu pekne vyhŕkla slzička v najnovšej epke... Sa mi začína ten citlivý Damon páčiť. Len chudák, vždy sa zamiluje do ženy, ktorá sa do neho nie, má hold smolu chlap...
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

Damon Salvatore - Stránka 2 Empty Re: Damon Salvatore

Odoslať  Sue So november 06, 2010 10:02 am

tak s tým súhlasím .... túto citlivú Damonovu stránku mám moc moc rada Smile Smile .... ale tak hádam sa Elena spamätá a bude ho mať aspon trošku rada .... a ja si nemyslím že si Elenu nezaslúži.
Sue
Sue
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 317
Join date : 28.07.2010
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

http://www.the-vampirediaries.net

Návrat hore Goto down

Damon Salvatore - Stránka 2 Empty Re: Damon Salvatore

Odoslať  dion-fortune Ut november 16, 2010 3:30 pm

No ja mám nový obľúbený pairing a to je damonxrose Very Happy rose je oveľa viac cool ako elena Cool ale inak súhlasím, damon si totálne elenu zaslúži a ja jeho citlivú stránku žeriem rovnako ako vy Give Heart ostatne ja na damonovi žeriem úplne všetko Damon Salvatore - Stránka 2 715457
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

Damon Salvatore - Stránka 2 Empty Re: Damon Salvatore

Odoslať  JMMM St november 17, 2010 10:16 pm

Tak, tak, Rose je milionkrát viac cool a proste skvelá, než Elena, radšej nech si začne so zrelšou (možno už trochu prezretou Laughing), ale zato s niekým, kto mu aspoň trochu rozumie...
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

Damon Salvatore - Stránka 2 Empty Re: Damon Salvatore

Odoslať  dion-fortune Pi november 19, 2010 1:14 pm

jj mne sa strašne páčila ich chemistry a celkovo ako na seba reagovali... proste neviem, ale hodili sa mi k sebe Smile ale tak damon sa hodí hádam ku každému Very Happy toľko favourite pairingov koľko mám s ním, nemám asi s nikým iným Very Happy damon a katherine, damon a elena, damon a rose, damon a bonnie.... zvyšné radšej nebudem menovať Very Happy ale tak z čisto sebeckých dôvodov by som ho asi radšej videla s elenou, lebo on ju robí znesiteľnou Very Happy rovnako ako katherine robí znesiteľným stefana Very Happy ale inak rose all the way. Smile bože chcem byť lauren Very Happy
dion-fortune
dion-fortune
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 118
Join date : 30.08.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

http://www.bb.elsa.sk

Návrat hore Goto down

Damon Salvatore - Stránka 2 Empty Re: Damon Salvatore

Odoslať  JMMM Pi november 19, 2010 7:22 pm

Tak, keď si načala vetu, že najlepší pairing z čisto sebeckých dôvodov, tak ja by som dokončila Damon a ja Laughing. Ale inak je pravda, že Elenu robí aspoň trochu zaujímavejšou postavou, presne tak aj Kaťa Stefiho. Ale s Bonnie si ho neviem predstaviť, keďže ja ju až tak veľmi nemusím... To už radšej s Caroline (aj keď teraz je rezervovaná pre pairing Caroline plus Tyler).
JMMM
JMMM
stalker chick
stalker chick

Počet príspevkov : 69
Join date : 18.08.2010
Age : 37
Bydlisko : pánu Bohu za chrbtom, kde sa už aj líšky vykašľali na dávanie dobrej noci

Návrat hore Goto down

Damon Salvatore - Stránka 2 Empty Re: Damon Salvatore

Odoslať  Ellen Št február 03, 2011 1:54 am

Damon je naozaj zaujímavejší ako Stefan, tiež milujem jeho hlášky, sarkazmus a hlavne ako si doberá Stefana, alebo keď nad ním krúti očami. Laughing Len mi nejak nejde dokopy jeho povaha s jeho oddanosťou ku Elene. Je to také neprirodzené. Oveľa viac by mi ku Damonovi pasovalo keby Elenu viac trápil, keby sa ju viac snažil dostať, pretože keď ho vidím, ako jej líže z rúk, tak ho mám chuť poriadne kopnúť do zadku.
Čo mi však na damonovi hrozne vadilo bolo to, ako sa na začiatku správal ku Caroline. Nie že by som ju mala bohvieako rada, ale správal sa k nej strašne hnusne. To jeho ponižovanie ma strašne žralo a nejak doteraz to neviem prežrieť. Ja mám totiž ten problém, že sa vždy priveľmi vcítim do obetí (aj filmových) a keď si predstavím, že by tak zaobchádzal napr. so mnou, tak mi kypí žlč. To, že sa potom polepšil mi už veľmi nepomohlo.
Ale inak je fakt zábavný a som rada, že sa znovu utrhol z reťaze, lebo mi jeho polepšenie nebolo vôbec po chuti. Len by som nerada, keby prešiel znova do extrému a začal zabíjať nevinných ako to dievča na konci poslednej epky (2x12). Radšej nech zabije nejakého iného baďasa, napr. Eleninho strýčka Johna, ktorého nemôžem ani vystáť, čo mi tak hrozne vadí. Evil or Very Mad
Ellen
Ellen
human
human

Počet príspevkov : 8
Join date : 31.01.2011

Návrat hore Goto down

Damon Salvatore - Stránka 2 Empty Re: Damon Salvatore

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.